Najlepsze odkurzacze robotów do sierści zwierząt domowych


Jeśli wędrujesz po domu dowolnego właściciela zwierzaka, możesz nagle uświadomić sobie nieuchronną falę włosów i sierści na podłodze. Może to być przytłaczające, zwłaszcza w przypadku zwierząt domowych, które znoszą nadmierne wydalanie. Choć uwielbiamy naszych uroczych czworonożnych przyjaciół, często trudno jest utrzymać w domu wolne miejsce od włosów, ale właśnie tam nasi roboty-pomocnicy przybywają na ratunek.

Wejdź do robota skoncentrowanego na zwierzętach. Może nie być w stanie obsłużyć całego sprzątania, ale te inteligentne urządzenia doskonale pomagają sprzątać po zwierzętach i ogólnie utrzymują sierść zwierząt na minimalnym poziomie – a wszystko to podczas ładowania. Sprawdź nasze ulubione opcje poniżej.

Dalsza lektura

iRobot Roomba i7 +

irobot redukuje 150 odkurzacza i7 najlepszy robot próżniowy, który opróżnia się i755020 3-etapowy

Włosy i futro nie mają szans w porównaniu z i7 +, zwłaszcza gdy jest on wyposażony w ssanie podnoszące moc, które zapewnia dziesięciokrotnie większą moc powietrza niż Roomba niższego poziomu. Ma podwójne szczotki, które są przeznaczone do chwytania sierści zwierząt. Ponadto istnieje filtr o wysokiej wydajności, który wychwytuje 99% pleśni, pyłków, roztoczy oraz oczywiście alergenów psów i kotów.

Będąc jedną z najlepszych ofert iRobot, i7 + to luksusowy odkurzacz robota, który opróżnia się w czystą podstawę, więc nie musisz się martwić opróżnianiem pojemnika na odpady nawet przez 60 dni. Ma również zaawansowany system nawigacji, a także integrację z platformami inteligentnego domu, takimi jak Alexa i Google Home. Ze swoimi możliwościami głębokiego czyszczenia i inteligentnymi integracjami warto to rozważyć, zwłaszcza, że ​​iRobot niedawno wydał nowy model, s9 +, i prawdopodobnie możesz uzyskać całkiem dobrą ofertę na i7 +.

Kup teraz od:

Samsung Powerbot 7260 Pet Plus

Samsung Powerbot R7260 czyści narożniki i krawędzie ścian

Szukasz bota próżniowego z odrobiną dodatkowej mocy do tych ukrytych mat domowych sierści? PowerBot Pet Plus od Samsunga ma moc do 20 W, zmywalny filtr i wyjątkowy system nawigacji. Technologia Cyclone Force pozwala na silniejsze, trwalsze ssanie bez zatykania, a wyjątkowo duże koła pozwalają robotowi z łatwością wspinać się na wysokie dywany i garby. Szczotkę można również samoczyścić, aby nie zaplątać się sierścią zwierzęcia w trakcie pracy. Robot jest dostarczany z własnym pilotem, ale można go także podłączyć do urządzeń takich jak głośniki Echo i Nest Home do sterowania głosowego.

Kup teraz od:

Prosceniczny 790T

Prosceniczny 790T
Podobnie jak nasze inne najpopularniejsze typy, 790T ma potężny silnik, który został zaprojektowany do wychwytywania sierści zwierząt oraz filtr najwyższej klasy, który może kontrolować alergie u osób mniej skłonnych do zwierząt domowych. Jest jednak również znacznie tańszy niż przeciętny robot Roomba, co czyni go dobrą opcją dla osób o mniejszym budżecie. Obejmuje również funkcję zmywania – w zasadzie nasadkę do mopa i wkład, który może pomieścić wodę i jest przeznaczony do czyszczenia podłóg z płytek i drewna. To dodaje pewnej różnorodności modelowi i pomaga usunąć wszelkie plamy, które mogą powstać z powodu aktywności zwierzaka. Możesz kontrolować bota za pomocą aplikacji lub za pomocą przycisków na pokładzie i przełączać się między trzema różnymi trybami czyszczenia – automatycznym, krawędziowym i otwartym.

Kup teraz od:

iRobot Roomba 675

najlepsze oferty próżniowe robotów na rekina Roomba i ECovacs irobot 675
Robot Roomba oferuje kilka funkcji, które działają dobrze, gdy zwierzęta robią bałagan. Wyposażony jest w podwójne szczotki wielopowierzchniowe, które pomagają w głębszym zabrudzeniu i włosach, a także czujniki wykrywające brud, które mogą rozpoznać, kiedy obszar jest szczególnie brudny, dzięki czemu robot Roomba może zwiększyć moc. Otrzymasz również inne inteligentne funkcje Roomba, takie jak inteligentna nawigacja, harmonogramy czyszczenia, automatyczne ładowanie i tak dalej. Ten wytrzymały model może być szczególnie przydatny w domach z wieloma zwierzętami. Ponadto jest to jeden z tańszych robotów robot Roomba.

Kup teraz od:

Eufy RoboVac 15C Max

Recenzja Eufy RoboVac 15C Max
Marka Eufy może nie jest szczególnie znana, ale pod-marka Ankera robi znaczne postępy z każdą iteracją swojego robovaca. Jednym z najnowszych modeli w tym asortymencie jest RoboVac 15C Max, który jest nie tylko ładnie wyglądający, ale także potrafi zbierać włosy i futro. Dzięki trzypunktowemu systemowi czyszczenia i dwóm szczotkom z przodu, które kierują zanieczyszczenia do szczotki na spodzie, RoboVac 15C Max może ssać całe futro i włosy pozostawione przez zwierzęta domowe. Posiada również łączność Wi-Fi, co jest rzadkością w modelu budżetowym, pozwalając użytkownikom kontrolować próżnię za pomocą dołączonej aplikacji mobilnej. Integracja z Google Assistant i Amazon Alexa oznacza, że ​​możesz nawet nakazać mu rozpoczęcie i zakończenie czyszczenia głosem.

Kup teraz od:

Zalecenia redaktorów