Najlepsze etui na baterie iPhone'a 11 Pro


IPhone 11 Pro to potężna, ale drobna maszyna mobilna, którą nosisz w kieszeni. Ale im częściej go używasz – w pracy, w podróży, podczas robienia filmów, wysyłania SMS-ów i e-maili – tym większy potencjał rozładowania baterii znacznie wcześniej, niż się spodziewałeś. Chociaż Twój iPhone 11 Pro jest zupełnie nowy, ma przed sobą długą żywotność baterii i niezwykłą 11-godzinną pojemność, nigdy nie wiesz, kiedy wpadniesz w dżem bez wystarczającej ilości soku.

Przenośne podtrzymanie bateryjne w połączeniu z etui ochronnym może uratować złą sytuację. Wiele osób woli używać pojemnika na baterie zamiast nosić osobny power bank, ponieważ służy on podwójnemu celowi: ochronie telefonu i przedłużeniu żywotności baterii w jednym poręcznym pakiecie. Oto niektóre z najlepszych obudów baterii iPhone'a 11 Pro, jakie do tej pory znaleźliśmy.

Inteligentna obudowa baterii Apple iPhone 11 Pro

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro

Jeśli szukasz najlepszej obudowy baterii dla nowego iPhone'a 11 Pro – takiego, który zapewnia do 50% dłuższą żywotność baterii – sprawdź w oryginalnym źródle: Apple. Inteligentny akumulator firmy Apple został zaprojektowany specjalnie dla iPhone'a 11 Pro. Ochronna, miękka w dotyku silikonowa obudowa zewnętrzna łączy się z miękką wyściółką z mikrofibry, aby chronić Twój cenny zestaw słuchawkowy. Miękki zawias z elastomeru ułatwia instalację lub zdjęcie obudowy. Obudowa baterii firmy Apple ma kilka specjalnych funkcji: Dedykowany przycisk aparatu uruchamia aplikację Aparat z zablokowanego lub odblokowanego telefonu, a szybkie naciśnięcie powoduje wykonanie zdjęcia, a dłuższe przechwytywanie wideo. Etui jest kompatybilne z ładowarkami z certyfikatem Qi, dzięki czemu można jednocześnie ładować iPhone'a i obudowę baterii. Zawsze możesz powiedzieć, kiedy potrzebujesz doładowania, ponieważ obudowa wyświetla stan inteligentnej baterii zarówno na ekranie blokady iPhone'a, jak i w centrum powiadomień. Obudowę można ładować jeszcze szybciej za pomocą ładowarki USB-Power Delivery, która obsługuje do 100 W za pomocą jednego kabla. Obsługuje także akcesoria Lightning, takie jak EarPods lub Lightning Digital AV Adapter. Występuje w czarnym, białym lub różowym piasku.

Walizka na akumulator Haity

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro

Zapasowa obudowa ładowarki Haity 4000 mAh to mocna osłona baterii litowo-polimerowej, która może zapewnić o 120% dłuższą żywotność baterii w Twoim telefonie, niezależnie od tego, z jakiego powodu go używasz. Elegancka, smukła konstrukcja oferuje czteroklasowy wskaźnik LED stanu baterii i precyzyjne wycięcia we wszystkich portach i przyciskach. Obudowa zasilająca ma konstrukcję ochronną, która oprócz dodatkowego zasilania telefonu komórkowego, chroni również przed zarysowaniami, uderzeniami i upadkami. Jednocześnie ładuj iPhone'a i pojemnik na baterie wraz z dołączonym kablem do ładowania. Występuje w kolorze czarnym i żywych odcieniach niebieskiego lub czerwonego.

Pelican iPhone 11 Pro Case Protector

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro pelikan

Pelican Case Protector zasługuje na swoją nazwę jako wytrzymała TPU, poliwęglanowa obudowa ochronna, która została przetestowana pod kątem wytrzymałości na wojskowy standard zrzutu MIL-STD-810G na odległość do 10 stóp lub 3 metrów. Uniesiona warga chroni również ekran przed kroplami i zarysowaniami powierzchni. Pomimo wszystkich tych mięśni sama obudowa jest elegancka i zapewnia dwie warstwy ochrony. System łatwego montażu integruje się z obudową ochronną i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Qi. Odłączany akumulator magnetyczny zapewnia do 51% więcej mocy poprzez magnetyczne połączenie z obudową Pelican Protector. Dzięki certyfikowanej obsłudze Qi można uzyskać bezprzewodowe ładowanie bez użycia rąk za każdym razem, gdy urządzenie jest podłączone do uchwytu. Dodatkowy port USB umożliwia ładowanie innych urządzeń ładujących innych niż bezprzewodowe.

Obudowa baterii Alpatronix iPhone 11 Pro

Pojemnik na baterie Alpatronix

Alpatronix zapewnia pojemność baterii 4200 mAh wraz z certyfikowanym układem błyskawicy, który zapewnia 100% kompatybilność z twoim iPhonem, z iOS 13, Apple Pay i CarPlay. Obsługuje bezprzewodowe i przewodowe ładowanie Qi, dzięki czemu możesz wycisnąć iPhone'a i obudowę razem bez wyjmowania obudowy. Uniesione ramki i dołączone szkło hartowane zapewniają pełną ochronę przedniej i powierzchniowej powierzchni. Użyj oryginalnego kabla błyskawicy dołączonego do telefonu iPhone 11 Pro, aby bezpośrednio ładować i synchronizować lub przesyłać dane. Jest kompatybilny tylko z Apple AirPods i akcesoriami Bluetooth do słuchawek.

Ładowalna zewnętrzna ładowarka o pojemności 4000 mAh

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro lifeepro

Ładowalna zewnętrzna ładowarka o pojemności 4000 mAh to litowo-polimerowa osłona baterii dla iPhone'a 11 Pro, która działa jak bank energii o dużej pojemności dla nowego telefonu, oferując dłuższą żywotność baterii i ochronę, jakiej oczekujesz od pełnej obudowy iPhone'a. Wykonany jest z trwałego materiału z pełną ochroną tylnej pokrywy przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami, ale nie dodaje zbyt dużej objętości, dobrze leży w dłoni i umożliwia przesyłanie danych do komputera. Obudowa jest wyposażona w wskaźniki LED, które ostrzegają o dostępnym poziomie naładowania, a nawet ma włącznik / wyłącznik i wewnętrzną ochronę obwodu przed przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem.

Obudowa baterii Fnson

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro Fnson Case

Przenośna ładowarka Fnson i ładowarka iPhone'a mają uniesione boki i twardą obudowę, która zapewnia bezpieczeństwo telefonu. Jest zbudowany z trwałych materiałów zaprojektowanych w celu ochrony Twojego iPhone'a przed zadrapaniami, upadkami i uderzeniami. Wbudowana ładowalna obudowa litowo-polimerowa o pojemności 5200 mAh zapewnia dodatkową 150% mocy, co odpowiada około 8 godzinom rozmów lub 12 godzinom przeglądania Internetu. Technologia synchronizacji pozwala ładować obudowę baterii i iPhone'a 11 Pro jednocześnie z istniejącym kablem do ładowania iPhone'a, aby zsynchronizować telefon z MacBookiem, komputerem PC lub laptopem bez konieczności wyjmowania obudowy baterii. Cztery diody LED wskazują poziom mocy i możesz włączyć lub wyłączyć obudowę baterii. Nie obsługuje ładowania bezprzewodowego.

Nowość Etui na baterię iPhone 11 Pro

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro nowe

Jeśli szukasz wszechstronnej ładowarki, zastanów się nad Newdery. Jest wykonany z miękkiego materiału TPU i flaneli z mikrofibry, zaprojektowany z ulepszonym połączeniem portu i podniesioną ramką, aby zapobiec wykrywaniu zarysowań lub wgnieceń przez telefon. Obudowa baterii Newdery zapewnia dodatkowe narzędzie, ponieważ jest to kompatybilna z Qi obudowa baterii iPhone'a 11 Pro, która umożliwia ładowanie obudowy za pomocą podkładki do ładowania bezprzewodowego (sprzedawana osobno). Możesz jednocześnie ładować swój telefon i ładowarkę za pomocą dowolnego bezprzewodowego podkładki ładującej Qi. Jest dość cienki, dodaje do telefonu grubość 0,41 cala i wagę 0,23 funta, wystarczająco cienki, aby wsunąć go do kieszeni. Obudowa baterii jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 4800 mAh, który wydłuża żywotność baterii o 100%, a także obsługuje przewodowe i bezprzewodowe słuchawki. Najpierw ładuje się Twój iPhone 11 Pro, a następnie etui ładujące. Możesz przesyłać pliki na komputer bez konieczności zdejmowania obudowy.

Skrzynia na baterie Smiphee do iPhone'a 11 Pro

najlepsze etui na baterie iPhone 11 pro smiphee

Ta bateria o pojemności 4800 mAh może podwoić codzienną żywotność baterii telefonu iPhone 11 Pro, a wbudowane diody LED pozwalają śledzić, ile energii pozostało w urządzeniu. Możesz ładować obudowę baterii i iPhone'a 11 Pro jednocześnie z istniejącym oryginalnym kablem do ładowania iPhone'a bez wyjmowania obudowy baterii. Możesz użyć wbudowanego przełącznika, aby włączyć lub wyłączyć akumulator. Obsługuje słuchawki dostarczone z telefonem, nie trzeba wyjmować obudowy baterii, aby uzyskać pełny dostęp do dźwięku. Konstrukcja jednoczęściowa jest szybka i łatwa w montażu dzięki elastycznemu miękkiemu materiałowi i pełnej ochronie krawędzi przed zadrapaniami, wstrząsami, odciskami palców oraz codziennym zużyciem. Nie obsługuje ładowarek samochodowych, adapterów wysokiego napięcia do szybkiego ładowania ani ładowarek bezprzewodowych Qi.

Zalecenia redaktorów