Najlepsza oferta na Nintendo Switch dzisiaj obejmuje kredyt i skrzynkę w wysokości 20 USD


Niektóre z najlepszych pakietów i ofert pojawiły się i zniknęły wraz z upływem Cybernetycznego poniedziałku, ale pozostało kilka solidnych ofert. Sezon świątecznych zakupów wciąż rośnie, a najnowsze wyprzedaże Cyber ​​Week odbywają się teraz w Walmart, Amazon i Best Buy. Jedną z takich sprzedaży jest wyłącznie Walmart . Takie oferty Nintendo Switch nie zdarzają się zbyt często, więc nie chcesz pozwolić, żeby to się potknęło.

Za 300 USD otrzymujesz czerwony lewy i prawy kontroler Joy-Con Mario oraz zaktualizowaną wersję hybrydowej konsoli domowej / domowej Nintendo ósmej generacji. Zapewnia dłuższą żywotność baterii w zakresie od 4,5 do 9 godzin, w zależności od rozgrywki podczas korzystania z przełącznika w trybie przenośnym. Pakiet ten obejmuje również kredyt sklepowy w wysokości 20 USD na sklep internetowy Nintendo, Nintendo eShop, a także futerał, który jest idealny dla tych, którzy grają w Switch w trybie przenośnym. Kolejnym interesującym szczegółem tego pakietu jest wariant kolorystyczny kontrolera Joy-Con – większość konsol Nintendo Switch zawiera kosmiczną szarość lub Reb / Blue Joy-Cons z konsolą. To drugi pakiet Nintendo Switch zawierający czerwoną kolorystykę Mario Joy-Con. dołącza do wydany kilka lat temu.

ekskluzywny pakiet przełączników Walmart z walizką i nintendo kredytów eshop

W przeszłości Nintendo było wyjątkowo skąpe, jeśli chodzi o obniżanie cen swoich systemów do gier, zwłaszcza Nintendo Switch i niedawno wydanej Nintendo Switch Lite. Mimo że ekskluzywna oferta Walmart nie oferuje ogromnych oszczędności w systemie, pakiet zawiera bezpłatną walizkę, która idealnie nadaje się do grania w Switch w podróży. Kredyt Nintendo eShop w wysokości 20 USD umożliwia użytkownikom zakup gry cyfrowej dla systemu. Chociaż nie ma żadnych tytułów, możesz spojrzeć na niektóre z najlepszych gier Nintendo Switch dostępnych obecnie na rynku.

Więcej ofert Nintendo Switch

Oprócz tej niesamowitej oferty Walmart oferuje zniżki na kilka gier cyfrowych dostępnych na Switch, w tym i , z których każda kosztuje 40 USD. Chociaż nie możesz wykorzystać swojego kredytu eShop w wysokości 20 USD na zakup niektórych gier cyfrowych za pośrednictwem Walmart, sklep internetowy Nintendo oferuje bardziej rozbudowaną bibliotekę tytułów cyfrowych do kupienia lub możesz użyć kredytu eShop do zakupu niektórych treści do pobrania dla wybranych gier, w tym Mortal Kombart 11 lub Super Smash Bros. Ultimate, z których oba zawierają treści po premierze, które dodają dodatkowych wojowników do listy gier.

Switch vs. PS4 vs. Xbox One: Którą konsolę należy kupić?

Jeśli chodzi o ogólną moc, Switch naprawdę nie może konkurować z konsolami Xbox lub PS4. Jeśli więc zamierzasz porównać Switch z Xbox One lub PS4, naprawdę chcesz trzymać się ekskluzywnych rzeczy. Nintendo jest jedną z tych firm, które naprawdę zbudowały swoją markę dzięki nostalgicznej serii gier Mario kart i The Legend of Zelda, których nie znajdziesz w żadnym innym systemie. Zawiera również mnóstwo naprawdę dobrych gier niezależnych, które zostały wyprodukowane wyłącznie na platformie.

Inną główną różnicą między Switch a jego konkurentami jest możliwość przełączania między trybem ręcznym a konsolowym. Ta wszechstronność naprawdę zapewniła Nintendo przewagę każdemu, kto lubi gry w podróży.

Szukasz więcej najlepszych ofert? Znaleźliśmy ogromne zniżki na zegarki Apple, AirPods i najnowsze iPady rozpoczynające sezon świątecznych zakupów.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów