Najlepsza oferta Cyber ​​Week w streamingu to dzisiejszy pakiet Disney +

[ad_1]

Pakiet Disney + to najlepsza oferta transmisji strumieniowej, która jest nadal dostępna w Cyber ​​Tygodniu 2019. Co jest nieco dziwne, biorąc pod uwagę, że był dostępny od około miesiąca i nie został stworzony – ani nie został zmieniony – (chociaż Disney oferuje obecnie 10 USD zniżki jego standardowa roczna subskrypcja Disney +, która obniża ją do zaledwie 60 USD), aby uczcić coroczną bonanzę zakupową. Ale zastanów się nad tym, jak niesamowity jest ten pakiet, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy: Disney + z ESPN + i Hulu za jedyne 13 USD miesięcznie to oferta, której po prostu nie możesz odrzucić. Ponieważ Netflix nie zmienia stawek w tym sezonie świątecznym, jest to naprawdę jedyna oferta usług telewizyjnych, na którą warto zwrócić uwagę.

Jeśli nie rozumiesz, dlaczego jest to świetna okazja, podzielimy się z tobą. Disney + kosztuje 7 USD miesięcznie, ESPN + odnawia się za 5 USD miesięcznie, a Hulu jest ustawiony na 6 USD miesięcznie (mówimy tutaj o wersji z reklamami, ale usprawnioną subskrypcję można zastąpić niewielką opłatą). Połącz to razem, a będziesz zarabiał 18 dolarów miesięcznie. Z drugiej strony Disney oferuje dostęp do wszystkich trzech za jedyne 15 USD miesięcznie – całkowite miesięczne oszczędności w wysokości 5 USD lub 60 USD w ciągu roku.

To wróży pytanie: jeśli przecinasz przewód i potrzebujesz przyjaznej dzieciom usługi przesyłania strumieniowego, aby zapewnić rozrywkę dzieciom (lub chcesz wybrać się w podróż po linii pamięci), coś, co dostroi się do najnowszych wydarzeń sportowych i źródło dla rozrywki, którą koniecznie trzeba zobaczyć, dlaczego nie chcesz zaoszczędzić przy tym pieniędzy? Jeśli zamierzasz lub obecnie subskrybujesz wszystkie trzy osobno, równie dobrze możesz połączyć je ze sobą ze zniżką.

Uruchomiona 12 listopada, Disney + to usługa przesyłania strumieniowego na żądanie od Disneya, która jest domem dla wielu ekskluzywnych treści – nagłówek każdego odcinka The Simpsons do tej pory – i prawie każdy film w pozornie niekończącej się kolekcji domu zdjęciowego, w tym Wielki bohater 6, strażnicy Galaktyki, Człowiek z żelaza, Cud na 34 ulicy, Pinokio, Piraci z Karaibów, Toy Story, TRONi cała seria Gwiezdnych wojen.

Z drugiej strony, podstawowe członkostwo Hulu obejmuje setki programów sieciowych, hity filmowe i oryginały Hulu; podczas gdy ESPN + to portal do tysięcy wydarzeń sportowych na żywo, takich jak FA Cup, MLB, MLS, NBA, NHL i UFC Fight Night. W skrócie, pakiet Disney + obejmuje dwie główne podstawy: zarówno rozrywkową, jak i sportową – więc jeśli chcesz odciąć przewód w tym sezonie świątecznym, to jest właściwy sposób.

Jeśli nie jesteś w stanie wypłacić 31 USD miesięcznie (15 USD za pakiet Disney + i 16 USD za Netflix Premium), co wciąż jest o wiele mniej niż abonament kablowy zapewniłby Ci dostęp do wszystkich czterech usług przesyłania strumieniowego i są wielki miłośnik sportu, zalecamy skorzystanie z pakietu Disney +. Jest to najlepszy stosunek jakości do ceny, oferujący dostęp do trzech całkowicie różnych wyborów ekskluzywnych treści, przy czym ESPN + jest producentem.

Nie wiesz, jak zapisać się na pakiet Disney +? Jesteśmy z Tobą.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]