Możesz zbudować prężny sklep eCommerce z fesh.Tworzenie witryny eCommerce jest jednym z trudniejszych projektów tworzenia stron internetowych, które możesz podjąć. Pomyśl o tym – jak zbudujesz witrynę, aby zaprezentować produkt, śledzić towary i prezentować opcje płatności i wysyłki w standardowym interfejsie internetowym wydania?

Jeśli wcześniej nie próbowałeś rozwiązać tego problemu, podniesienie witryny e-commerce do prawidłowego działania wymaga poważnego zaplecza. Albo możesz po prostu pozwolić fesh. wykonuj wszystkie ciężkie prace, korzystając z uniwersalnego fesh. Plan eCommerce Shop Builder. Dożywotnia subskrypcja jest już dostępna za ponad 90 procent zniżki, tylko 59 dolarów. Dodatkowo możesz zaoszczędzić dodatkowe 20 procent z ograniczonym kodem kuponu czasowego: DEAL20, obniżając ostateczną cenę poniżej 50 dolarów.

Fesh. jest jak jedna z tych prostych usług budowania stron internetowych opartych na szablonach, z wyjątkiem wszystkich wysoce wyspecjalizowanych funkcji do obsługi małych i średnich potrzeb biznesowych. Oprócz wyboru stylu strony internetowej z ponad 100 wysokiej jakości motywów, każdy z nich jest pełen mnóstwa specjalnych funkcji, które robią różnicę, gdy próbujesz sprzedawać w Internecie.

Fesh. pozwala na prowadzenie sklepu internetowego z jednego panelu administracyjnego. Stamtąd możesz koordynować nieograniczoną liczbę stron produktów, skonfigurować nieograniczoną liczbę łączy do kasy, zezwolić wszystkim pracownikom potrzebnym do obsługi tych zamówień i ogólnie usprawnić cały proces sprzedaży.

Dostęp do usług Fesh na całe życie zazwyczaj kosztuje prawie 1800 USD. Ale dzięki regularnej masowej obniżce cen TNW i dodatkowej 20-procentowej zniżce, możesz pobrać ją teraz za mniej niż 50 USD, podczas gdy ta transakcja trwa (i nie zapomnij użyć kodu „DEAL20” przy kasie).

Podoba ci się ta umowa? Sprawdzić Sklepienie – dostaniesz cztery narzędzia premium, w tym NordVPN i Dashlane, aby zwiększyć bezpieczeństwo online. Wypróbuj za darmo już od 14 dni!