Kupujący zapalają media społecznościowe podczas „Candle Day” Bath & Body Works, które według plakatów rozbiło witrynę sieci

[ad_1]

Kupujący Bath & Body Works zabrali się do Internetu, aby rzucić światło na coroczną wyprzedaż w sieci Candle Day.

Witryna sieci łaźni i salonów kosmetycznych podała, że ​​w sprzedaży znalazły się świece z trzema knotami za 9,50 USD. Od tego czasu umowa wygasła online. Wiele sklepów w całym kraju otwarto już 6 lub 7 rano na sprzedaż, co spowodowało, że niektórzy fani zapalili świecę na obu końcach, aby zdobyć pierwsze kupony na towar.

Do tej pory publikowano artykuły na temat sprzedaży świec Bath & Body Works, w których prezentowano wszystko – od podekscytowania nowymi zakupami po ostrą krytykę problemów ze stroną internetową sieci. Firma macierzysta Bath & Body Works L Brands nie odpowiedziała natychmiast na prośbę Business Insider o komentarz.

Niektóre plakaty poświęcały czas, aby pochwalić się nowymi świecami.

Inni wyrazili rozczarowanie, że cena świec wzrosła w tym roku.

Inni poszli za dzwonkiem, książką i świecą na stronie internetowej Bath & Body Works, powołując się na awarie i problemy z przeładowaniem.

Internetowi obserwatorzy debatowali również o tym, czy warto wybrać się do Bath & Body Works przed świtem, aby kupić świece.

Niektórzy komentatorzy poświęcili czas, aby przypomnieć kupującym, aby byli uprzejmi dla pracowników Bath & Body Works w pośpiechu świąt.[ad_2]