Kobieta, która podbiła popularność Baby Yody

[ad_1]

Baby Yoda, najmniejszy, najcenniejszy użytkownik Mocy Gwiezdnych Wojen i MandalorianinWybitna gwiazda, wydaje się, że zdobyła więcej serca w Internecie niż jakiekolwiek stworzenie od czasów kotów. Każdy odcinek Mandalorianin wprowadza nowy, wyjątkowo słodki mem Baby Yody, ale nie zrobił nic, aby osłabić urok młodego pokolenia. Nikt nie dba o to, by pips nie powiedział ani słowa, ani że nikt jeszcze nie zna jego nazwy, płci ani historii. Liczy się tylko to, że wszystko, co robi Dziecko (jak oficjalnie wiadomo) jest zbyt śmierdzące.

W tym tygodniu ludzie zachowują się, jakby Baby Yoda wymyśliła zupę.

To mem, który wydawał się rozlewać ze wszystkich stron – Twittera, Facebooka, Instagrama – ale szaleństwo zaczęło się częściowo od tweeta Julie Benson, autorki komiksu DC Batgirl and the Birds of Prey i programy telewizyjne jak Wu Assassins, The 100, i nadchodzące Nickelodeon Star Trek serial animowany. „Scena z popijaniem zupy Baby Yoda w odcinku czwartym była niezapomniana ze względu na jej doskonały moment komediowy po tej epickiej sekwencji walki” – mówi Benson. „Żywo pamiętam moją siostrę i pisarkę Shawnę i ja, przechodząc od śmiechu do niespójnego piszczenia na widok wymykającego się Baby Yody”. Następny tweet zamienił pisk w domową, wyobrażoną scenę.

Choć nieco zaskoczony tym wylaniem, Benson ma kilka teorii na temat wirusowości tweeta. „Myślę, że nieświadomie uderzyłem w trio uniwersalnej dobroci: mamy, Boże Narodzenie i Baby Yoda” – mówi Benson. „Oczywiście, jeśli Baby Yoda okaże się morderczym socjopatą, mam inny tweet do tego obrazu”.

[ad_2]