Julie Sweet Named CEO Accenture<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

W ekscytujących wiadomościach dla kobiet-liderów Julie Sweet została mianowana nowym dyrektorem generalnym Accenture, zastępując tymczasowego prezesa Davida Rowlanda. & Nbsp;

„Julie jest właściwą osobą do prowadzenia Accenture w przyszłości, biorąc pod uwagę jej silną znajomość naszej działalności i udowodnioną zdolność do prowadzenia wyników na naszym największym rynku”, powiedział David Rowland w oświadczeniu.

Od momentu dołączenia do firmy w 2010 r. „Sweet”Nieustraszony, ale przygotowany„Przywództwo wewnątrz Accenture pomogło przekształcić firmę konsultingową w jedną z firm prowadzących światową rewolucję cyfrową. Wśród swojej listy osiągnięć firma Sweet doprowadziła do utworzenia sieci 11 centrów innowacji w Stanach Zjednoczonych, była członkiem globalnego komitetu zarządzającego firmy w ostatniej dekadzie i zasiada w radzie dyrektorów Catalyst, globalnej organizacji non-profit. na temat równości kobiet w pracy.

Zasłużony sukces, ogłoszony zwłaszcza po ostatnich badaniach, które wykazały, że tak jest więcej mężczyzn o imieniu Jeffrey niż żeńskie CEO w Fortune 500, nowy tytuł Sweet zwiększa liczbę kobiet prowadzących firmy S & amp; P 500 do 27 i sprawia, że ​​Accenture jest jedną z niewielu firm z zarówno kobietą CEO, jak i CFO.

Sweet jest obecnie dyrektorem generalnym Accenture North America, największego rynku firmy, i jest prawdziwym mistrzem różnorodności – czegoś, co uważa za integralną część sukcesu firmy. & Nbsp;

„Musisz umieścić to w ramach tego, w co wierzymy w integrację i różnorodność. Wierzymy, że jest to ważny priorytet biznesowy i jest to właściwa rzecz. Z perspektywy biznesowej to zdrowy rozsądek. Nie możesz być firmą opartą na innowacjach bez różnorodności przy stole ”, powiedział Sweet wywiad z Bruce'em Weinsteinem z Forbes. & nbsp;

W konfrontacji z krytykami twierdzącymi, że różnorodność jest bezużyteczną metodą zachłanności, odpowiedź Sweeta? „Kultura równości pomaga wszystkim. To nie jest gra o sumie zerowej. ”

Słodka praktyka robienia dobra dla dobra i dobra zaangażowanie w etyczne praktyki biznesowe odegrał kluczową rolę w dobrobycie firmy. & nbsp;

Od przełomowych obietnic, częściowo dzięki wczesnej współpracy Accenture Fairygodboss, do zapewnienia, że ​​siła robocza osiągnie prawdziwa równość płci do 2025 r, do wiodące badania starając się lepiej zrozumieć bariery, z jakimi borykają się pracownicy w miejscu pracy, Accenture jest firmą z wieloletnim zaangażowaniem w poprawę życia swoich pracowników i globalnej siły roboczej. & nbsp;

Sukces firmy w tych wysiłkach spowodował, że została ona nazwana Fairygodboss Najlepsze firmy dla kobiet lista; Fortune 100 najlepszych firm do pracy lista; DiversityInc Top 50 firm na rzecz różnorodności lista; Krajowe Stowarzyszenie Kobiet Kierowniczych Top 50 firm dla kobiet wykonawczych lista; i LATINA Styl 50 najlepszych firm dla Latynosów do pracy lista, między innymi.

„>

W ekscytujących wiadomościach dla kobiet liderów Julie Sweet została mianowana nowym dyrektorem generalnym Accenture, zastępując tymczasowego dyrektora generalnego Davida Rowlanda.

„Julie jest właściwą osobą do prowadzenia Accenture w przyszłości, biorąc pod uwagę jej silną znajomość naszej działalności i udowodnioną zdolność do prowadzenia wyników na naszym największym rynku”, powiedział David Rowland w oświadczeniu.

Od momentu dołączenia do firmy w 2010 r. Przywództwo Sweet „Fearless But Prepared” w Accenture pomogło przekształcić firmę konsultingową w jedną z firm prowadzących światową rewolucję cyfrową. Wśród swojej listy osiągnięć firma Sweet doprowadziła do utworzenia sieci 11 centrów innowacji w Stanach Zjednoczonych, była członkiem globalnego komitetu zarządzającego firmy w ostatniej dekadzie i zasiada w radzie dyrektorów Catalyst, globalnej organizacji non-profit. na temat równości kobiet w pracy.

Zasłużony sukces, ogłoszony zwłaszcza po niedawnych badaniach, które wykazały, że jest więcej mężczyzn o nazwisku Jeffrey niż żeńskich dyrektorów generalnych w rankingu Fortune 500, nowy tytuł Sweet zwiększa liczbę kobiet prowadzących firmy S&P 500 do 27 i czyni Accenture jedną z niewielu firm z zarówno kobieta CEO, jak i CFO.

Sweet jest obecnie dyrektorem generalnym Accenture North America, największego rynku firmy, i jest prawdziwym mistrzem różnorodności – czegoś, co uważa za integralną część sukcesu firmy.

„Musisz umieścić to w ramach tego, w co wierzymy w integrację i różnorodność. Wierzymy, że jest to ważny priorytet biznesowy i jest to właściwa rzecz. Z perspektywy biznesowej to zdrowy rozsądek. Nie możesz być firmą opartą na innowacjach bez różnorodności przy stole ”, powiedział Sweet w wywiadzie dla Bruce'a Weinsteina z Forbes.

W konfrontacji z krytykami twierdzącymi, że różnorodność jest bezużyteczną metodą zachłanności, odpowiedź Sweeta? „Kultura równości pomaga wszystkim. To nie jest gra o sumie zerowej. ”

Praktyka Sweeta polegająca na robieniu dobra dla dobra i zaangażowania w etyczne praktyki biznesowe odegrała kluczową rolę w dobrobycie firmy.

Począwszy od przełomowych obietnic, po części dzięki wcześniejszej współpracy Accenture z Fairygodboss, w celu zapewnienia, że ​​jej siła robocza osiągnie prawdziwą równość płci do 2025 r., A także w prowadzeniu badań w celu lepszego zrozumienia barier, jakie pracownicy mogą napotkać w miejscu pracy, Accenture jest firmą z długotrwałe zaangażowanie w poprawę życia swoich pracowników i globalnej siły roboczej.

Sukces firmy w tych wysiłkach spowodował, że została ona wymieniona na liście Fairygodboss Best Companies for Women; lista Fortune 100 najlepszych firm do pracy; lista DiversityInc Top 50 firm dla różnorodności; Krajowe Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Lista 50 największych firm dla kobiet; a LATINA ma na swoim koncie 50 najlepszych firm dla Latynosów do pracy.