Jak walczyć z TaskRabbit


Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze lokalnie, sprawdź naszą recenzję TaskRabbit. Za pomocą TaskRabbit możesz pobrać aplikację i wykonywać zadania w swojej okolicy za ustalone stawki.

TaskRabbit to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto chce zarobić dodatkowe dochody w oparciu o umiejętności i talenty. TaskRabbit dopasowuje freelancerów do miejscowych ludzi, którzy potrzebują pracy wykonywanej w ich domu. Ponieważ zleceniodawcy są wykonawcami, są odpowiedzialni za ich harmonogram wraz z opłacaniem wydatków i podatków (na podstawie zarobków).

Im więcej masz umiejętności, tym więcej usług możesz zaoferować. Dodatkowo, możliwość ustawienia własnego harmonogramu pozwala na to, aby stać się elastycznym dodatkiem, który możesz zrobić w wolnym czasie.

Jak działa TaskRabbit

TaskRabbit to strona, która pasuje do prawie 150 000 zarejestrowanych zadań, aby pomóc właścicielom domów lub najemcom w wykonaniu zadań. Czasami po prostu nie mamy czasu na wykonanie pewnych zadań w domu lub po prostu nie mamy umiejętności majsterkowania.

W tym miejscu pojawia się TaskRabbit. Możesz płacić innym w swojej okolicy, aby pomóc Ci w wykonywaniu zadań, takich jak sprzątanie, składanie mebli, przenoszenie skrzynek lub ogólna poręczna praca. Użytkownicy zakładają konto, a następnie wyszukują zadania w zależności od zadania, w którym potrzebują pomocy.

Mogą wybrać każdego, kogo chcą, i otrzymać wycenę za pracę. TaskRabbit ułatwia użytkownikom i osobom odpowiedzialnym za łączenie pracy handlowej za wynagrodzeniem.

Powiązane: 85+ sposobów zarabiania na własnych warunkach

Jak zacząć

Aby rozpocząć, jest pięć prostych kroków. Po rejestracji kolejne kroki to potwierdzenie wiadomości e-mail i pobranie aplikacji TaskRabbit. Następnie musisz ukończyć sprawdzanie tła i identyfikatora. Ustaw obszar, w którym możesz pracować, a kiedy będziesz dostępny, dobrze jest iść!

Ze względu na kilka czynników, w tym brak chęci przesycenia pewnych obszarów konkretnymi zadaniami, TaskRabbit nie zapewnia konkretnej osi czasu, na jak długo aplikacja będzie przetwarzana. Taskers musi mieć numer ubezpieczenia społecznego i mieć ukończone 18 lat, aby dołączyć.

Taskers muszą mieć możliwość pracy na liście obszarów metra, aplikacje dla osób chcących pracować poza tymi obszarami nie są obecnie akceptowane.

Wnioskodawcy powinni mieć konto czekowe do bezpośredniego depozytu, rachunki oszczędnościowe, karty bankowe doładowujące, a przedpłacone karty debetowe są nie do przyjęcia. Po zakończeniu aplikacji, aby rozpocząć, zleceniodawcy muszą zapłacić jednorazową opłatę w wysokości 25 USD.

Typ dostępnych zadań

Zadaniowcy mogą wykonywać dowolne z dostępnych zadań, o ile mają w sobie jakiś rodzaj tła. TaskRabbit chce mieć pewność, że praca może być wykonywana prawidłowo, dlatego zaleca, aby osoby wykonujące zadania wykonały tego typu pracę wcześniej.

Taskers to niezależni wykonawcy, którzy mogą używać TaskRabbit do budowania własnej firmy. Są odpowiedzialni za to, co mogą zrobić z zadaniami i jak często pracują.

Rodzaje zadań

  • Elektryk
  • Errands
  • Eventing Staffing
  • Przenoszenie pomocy
  • Administracja biurowa
  • Montowanie
  • Zajmowanie się zwierzętami domowymi
  • Instalacja wodociągowa
  • Obraz

Ta lista to tylko kilka z wielu różnych opcji, które freelancerzy mieliby, gdyby zdecydowali się skorzystać z platformy TaskRabbit!

Ile możesz zrobić?

To, ile zarabia zadanie, zależy od ilości pracy, jaką są gotowi włożyć. Taskerowie ustawiają swój własny obszar roboczy, dostępność i stawkę godzinową. Są więc odpowiedzialni za to, ile pieniędzy pobocznych mogą przynieść do domu z TaskRabbit. Obsługa klienta nie oferuje żadnej porady podatkowej niezależnym kontrahentom.

TaskRabbit nie wyśle ​​freelancera w formie 1099, chyba że zarobi więcej niż 20 000 $ i wykona ponad 200 zadań w danym roku kalendarzowym. Zanim klienci zostaną zarezerwowani, proszeni są o wprowadzenie karty kredytowej lub debetowej do zapłaty.

TaskRabbit używa Braintree lub Stripe jako swoich zewnętrznych procesorów płatności. Płatności nie kończą się do 24 godzin po zakończeniu zadania, dając klientowi czas na sprawdzenie pracy pod kątem wszelkich problemów.

Zadaniowcy otrzymują co najmniej jedną godzinę za każdą pracę. Klient nie może rozliczyć freelancera za mniej niż to. Po upływie tej godziny istnieje możliwość dodania 15-minutowych przyrostów do faktury. Freelancerzy utrzymują pełną stawkę godzinową ustawioną wcześniej na platformie, a TaskRabbit utrzymuje 15% opłatę serwisową od klienta.

streszczenie

TaskRabbit to jedna z najlepszych platform, które pomogą Ci obsługiwać klientów za pomocą Twoich umiejętności i zarobić dodatkowe pieniądze. Możesz zastanowić się nad tym, jak zostać pracownikiem wykonującym pracę w niepełnym wymiarze godzin lub nadgodzinami w swojej głównej pracy. Taskers nie muszą być bardzo utalentowani, aby rozpocząć pracę. Czasami ktoś może potrzebować czegoś takiego jak bieganie lub pomoc w zakupach, co jest łatwe dla każdego.

Nie zniechęcaj się, jeśli nie masz zbyt wielu umiejętności, które mogą być dla ciebie idealne. Zrób swój własny harmonogram i zdecyduj, kiedy pracujesz.

Porównaj stawki innych osób wykonujących te same zadania co Ty i ustaw swoją stawkę. Umieść wszystko w każdym zadaniu, aby uzyskać dobre oceny, ponieważ dobre oceny oznaczają więcej pracy. Ogólnie TaskRabbit to zabawny i łatwy sposób na poznanie nowych ludzi i zarobienie świetnych pieniędzy!

Możesz zarejestrować się tutaj.

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze lokalnie, sprawdź naszą recenzję TaskRabbit. Za pomocą TaskRabbit możesz pobrać aplikację i wykonywać zadania w swojej okolicy za ustalone stawki. # sidehustle

<! –

->