Jak oglądać koncert Taylor Swift Blockbuster Amazon Prime Day


oglądać na żywo taylor swift amazon prime day koncert gettyimages 1153173032
Rich Fury / Digital Trends

Amazon planuje świętować swoją pierwszą 48-godzinną sprzedaż Prime Day dzięki przebojowemu koncertowi z udziałem Taylora Swifta, Dua Lipy, Becky G. i Szy w środę, 10 lipca – i możesz obejrzeć całą grę na żywo.

Zgromadzenie niektórych z największych aktów muzyki pop pokazuje siłę Amazon, gdy chodzi o promowanie corocznej mega-sprzedaży, która trwa od poniedziałku 15 lipca do wtorku, 16 lipca. nadchodzących pokazów Amazon Original. Aktor Jane Lynch będzie gospodarzem uroczystości.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby obejrzeć program na żywo lub przesłać go później.

Jak mogę obejrzeć koncert?

Członkowie Amazon Prime mogą transmitować darmowy koncert od godziny 18:00 PT w środę za pośrednictwem aplikacji Prime Video. Oznacza to, że możesz oglądać na swoim telefonie, smart TV, urządzeniu do transmisji strumieniowej lub komputerze. Po prostu otwórz swoją aplikację, a zobaczysz opcję rozpoczęcia transmisji strumieniowej.

Co jeśli przegapię show?

Nie martw się. Amazon umożliwi Prime Members oglądanie koncertu na żądanie po jego transmisji na żywo. Ta opcja będzie dostępna we wszystkich aplikacjach strumieniowych Amazon. Możesz także poprosić swojego inteligentnego głośnika Alexa, aby powtórzył pokaz, jeśli po prostu chcesz go posłuchać.

Jak przygotować się do występu?

Możesz zagrać w nowy singiel Swift, MNIE!, na wybranej platformie muzycznej. Możesz również poprosić Alexę, aby „zagrała w playlistę Prime Day Concert”, aby uzyskać kolekcję melodii wszystkich artystów występujących na imprezie.

A co z moimi ulubionymi programami Prime Video?

Amazon wykorzysta ten koncert do promowania niektórych z nadchodzących koncertów. Spodziewaj się zobaczyć przyczepy Chłopcy, Nie zrobiony, Współczesna miłość, Karnawałowy rząd, Jack Ryan Toma Clancy'ego, i Cudowna pani Maisel.

Czy muszę być członkiem Amazon Prime, aby oglądać?

Tak. Aby być uprawnionym do czegokolwiek związanego z Prime Day, musisz być członkiem Amazon Prime. Pierwsze członkostwo wynosi 119 USD rocznie i zapewnia bezpłatną dwudniową wysyłkę oraz dostęp do programów i filmów Prime Video streaming.

Jeśli jesteś członkiem Prime, koniecznie sprawdź nasz przewodnik Prime Day, aby zapoznać się ze wszystkimi najlepszymi ofertami przed i podczas ogromnej sprzedaży Amazon.