Jak czyścić AirPods lub AirPods Pro Case

[ad_1]

Jeśli czujesz, że wszędzie widzisz słuchawki Apple AirPods, to dlatego, że tak. Są to najpopularniejsze na rynku bezprzewodowe słuchawki douszne, a po Cybernetycznym poniedziałku AirPods Pro wygląda na bardziej wszechobecnego niż kiedykolwiek. Wydany pod koniec października AirPods Pro podniósł słuchawki douszne Apple na nowy poziom – i nowy przedział cenowy (250 USD). Czy jesteś zakup najnowszego AirPods Pro lub masz parę pąków z pierwszej lub drugiej edycji, bez wątpienia chcesz utrzymać ładownicę w czystości.

Ale przede wszystkim nie chcesz uszkodzić swoich cennych bezprzewodowych znajomych. Oto jak całkowicie wyczyścić obudowę AirPods, nie wyrządzając żadnej szkody obudowie ani wkładkom dousznym.

Czyszczenie zewnętrzne

  1. Użyj miękkiej, suchej szmatki wcierać zewnętrzną powierzchnię, aby usunąć strzępki, brud lub inne grudki z obudowy. (Wskazówka: jeśli nie masz odpowiedniej szmatki, gumka, szczoteczka do zębów lub taśma klejąca mogą być skuteczne w usuwaniu plam na powierzchni).
  2. Jeśli to konieczne, użyć nieco zwilżona ściereczka aby usunąć trudniejszy brud. Należy jednak pamiętać, że dostanie się nawet niewielkich ilości płynu do etui ładującego może go uszkodzić.
  3. Użyj wacika lub końcówki Q. do czyszczenia stawów, grzbietów i innych ciasnych obszarów obudowy. Ponownie możesz lekko zwilżyć wymaz, jeśli brud jest naprawdę odporny, ale zachowaj ostrożność podczas czyszczenia wnętrza.

Czyszczenie wnętrza

  1. Użyj suchego wacika lub wacika do czyszczenia portów ładowania. Kurz i strzępy mogą wpływać na prędkość ładowania obudowy, więc rób to co kilka tygodni.
  2. Oczyść rowki na wierzchu skrzynki za pomocą czystego wacika lub wacika. Możesz lekko zwilżyć bawełnę, ale upewnij się, że rowki całkowicie wyschły przed zamknięciem obudowy.
  3. Użyj wykałaczki wypracować uporczywy brud na wewnętrznym złączu skrzynki. Bądź delikatny – nie chcesz uszkodzić stawu.

Teraz Twoja obudowa AirPods powinna wyglądać jak nowa! Idź naprzód jako osoba z najmniejszą obudową AirPods na bloku.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]