Imgur wprowadza aplikację na memy do gier – TechCrunch


Daily Crunch to przegląd naszych największych i najważniejszych historii TechCruncha. Jeśli chcesz, aby przesyłka była dostarczana codziennie do skrzynki odbiorczej około godziny 9 rano w Pacyfiku, możesz zapisać się tutaj.

1. 300 mln użytkowników Imgur uruchamia Melee, aplikację do gier memów

Melee, pierwsza aplikacja firmy wykraczająca poza jej sztandarowy produkt, pozwala użytkownikom subskrybować gry, z których uwielbiają otrzymywać memy i klipy z rozgrywki. Możesz także przewijać kanał popularnego postu, jeśli interesują Cię nieznane gry.

Jeśli martwisz się ryzykiem, że społeczności graczy mogą stać się toksyczne, Imgur mówi, że Melee ma wiele warstw moderacji społeczności i personelu, usunie nieprzyzwoite treści i nie będzie tolerować zastraszania.

2. SpaceX zbliża się do przełomu w teście systemu uruchamiania kluczowych członków załogi

SpaceX dotrzymuje stosunkowo szybko harmonogramu na jednym z odważnych harmonogramów wymawianych przez jego CEO Elona Muska. W szczególności firma zauważa, że ​​właśnie ukończyła siedem testów systemowych najnowszej, ulepszonej wersji spadochronów, których planuje używać ze swoją kapsułą Dragon Crew, kiedy będzie startować z astronautami na pokładzie.

3. Flipkart przewodzi 60 mln USD inwestycji w start-up logistyczny Shadowfax

Shadowfax prowadzi sieć logistyczną między przedsiębiorstwami w ponad 300 miastach w Indiach. Startup współpracuje ze sklepami w sąsiedztwie, aby wykorzystywać swoje nieruchomości do przechowywania zapasów oraz z dużą siecią niezależnych dostawców.

4. Wykonawca Sprint przez pomyłkę pozostawił w Internecie tysiące amerykańskich rachunków za telefony komórkowe

Wykonawca pracujący dla giganta komórkowego Sprint przechował setki tysięcy rachunków za telefony komórkowe dla AT&T, Verizon (który jest właścicielem TechCruncha) i abonentów T-Mobile na niechronionym serwerze w chmurze.

5. Jak zbudować lub zainwestować w startup bez płacenia podatku od zysków kapitałowych

Kwalifikowane akcje małych firm (QSBS) stanowią znaczącą okazję do oszczędności podatkowych dla osób, które tworzą i inwestują w małe firmy. (Wymagane jest dodatkowe członkostwo Crunch).

6. Volvo inwestuje w uruchamianie autonomicznego systemu operacyjnego Apex.AI poprzez swoje ramię VC

Apex.AI pracuje nad stworzeniem zrobotyzowanego systemu operacyjnego, który jest odpowiedni do zastosowania w samochodach produkcyjnych. Jego oferta obejmuje zestaw łatwych do zintegrowania interfejsów API, które mogą zapewnić producentom samochodów i innym osobom dostęp do w pełni certyfikowanej technologii autonomicznej mobilności.

7. Sprawdź nagrody dla TC Hackathon w Disrupt Berlin

Jeden zespół dostaje 5000 $, ale mamy dodatkowe nagrody od wielu sponsorów. Również: To będzie w przyszłym tygodniu!