Ile mogę zaoszczędzić używając kart kredytowych

[ad_1]

Jeśli jesteś podobny do mnie, karty kredytowe są częścią każdego aspektu Twojego codziennego życia. Zawsze wybieram, którą kartę kredytową wyciągam, aby za co zapłacić. A powodem tego jest to, że już dawno odkryłem, że jest to strategiczne, inteligentne i po prostu absolutnie właściwy sposób korzystania z kart kredytowych jako narzędzia do oszczędzania pieniędzy.

Złotą zasadą jest jednak to, że musisz być w stanie zobowiązać się do tego, aby nigdy nie nosić równowagi i zawsze płacić rachunki na czas. Jeśli możesz zrobić te dwie rzeczy, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy każdego roku, używając kart kredytowych do codziennych zakupów.

Pokażę ci, jak to zrobić.

Jak oszczędzać pieniądze za pomocą kart kredytowych

Największy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy za pomocą kart kredytowych to zdobywanie nagród z karty kredytowej. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu kart kredytowych w oparciu o określone modele wydatków możesz zaoszczędzić sporą część pieniędzy każdego roku.

I są dla ciebie wybory. Wiele z nich.

Istnieją karty kredytowe, które oferują wysokie stawki zwrotu gotówki przy obiedzie, niektóre oferują nagrody za zakupy w podróży, a inne mają płaską strukturę nagród, w której każdy zakup zarabia tyle samo gotówki lub punktów.

Pokażę ci trzy przykłady tego, ile człowiek może zaoszczędzić na miesiąc i rok (na podstawie swojego kredytu), zdobywając nagrody za karty kredytowe za pomocą kilku kluczowych kart kredytowych.

Po pierwsze, przykład miesięcznego budżetu wykorzystywanego do optymalizacji nagród z karty kredytowej

Poniżej znajduje się losowy przykład kwoty, jaką możesz wydać każdego miesiąca na kilka głównych kategorii:

  • Artykuły spożywcze – 364 USD
  • Jedzenie na mieście – 280 USD
  • Paliwo – 164 USD
  • Opieka zdrowotna inna niż ubezpieczenie zdrowotne – 126 USD
  • Rozrywka i podróże – 267 USD
  • Odzież – 153 USD

Ile możesz zarobić za pomocą trzech różnych kart kredytowych

Oto, ile możesz zarobić, korzystając z trzech głównych kart kredytowych. Wybrałem jeden dla złych kredytów, jeden dla dobrych kredytów i jeden dla doskonałych kredytów.

Zły kredyt (poniżej 670) średnia miesięczna
Korzystanie z Discover it® Secured
Dobry kredyt (670 – 739) Średnia miesięczna za pomocą Capital One® Savor® Znakomity kredyt (740+) średnia miesięczna z wykorzystaniem nagród podróży Bank of America®
Nagrody spożywcze 3,64 USD 7,28 USD 546 mil
Nagrody za posiłki 5,60 USD 11,20 USD 423 mil
Nagrody za paliwo 1,07 USD + 1,11 USD (maksymalizuje kwartalny limit 1000 USD) 1,64 USD 246 mil
Nagrody za opiekę zdrowotną 1,26 USD 1,26 USD 189 mil
Nagrody za rozrywkę i podróże 2,67 USD 10,68 USD 400,5 mil
Nagrody za odzież 1,53 USD 1,53 USD 229,5 mil
Nagrody ogółem (miesięczne) 16,88 USD 33,59 USD 2034 mil
Opłaty roczne w roku 2+ 0 USD 95 USD 0 USD
Nagrody ogółem po opłatach rocznych 202,56 USD 308,08 USD 24 408 mil (244,08 $ w gotówce)

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​są to trzy najsilniejsze karty nagród. Ale jak widać, niektóre oferują lepsze nagrody w niektórych kategoriach. Dlatego korzystne może być mieszanie kart (oczywiście bez przesadzania), aby zdobyć jak najwięcej nagród.

Złe kombinacje kart kredytowych / kredytowych

Jeśli masz zły kredyt i chcesz zdobyć nagrody z karty kredytowej, musisz upewnić się, że zawsze możesz w pełni spłacić saldo karty kredytowej.

Jeśli nie, prawdopodobnie w większości przypadków zapłacisz więcej odsetek i opłat, niż zarobisz na nagrodach. A to niebezpieczna droga do zjazdu.

Na dobry początek zobaczyłeś już, że podoba mi się karta Discover it® Secured – jedna z niewielu kart kredytowych o niskiej zdolności kredytowej, która oferuje nagrody.[ad_2]