Hudson Yards Features Digital Brands, In Group



<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

Hudson Yards Floor of Discovery zawiera zgrupowany wybór rodzimych marek cyfrowych, wśród nich są b8ta, Mack Weldon i M.Gemi.

Sanford Stein

Podczas niedawnej podróży do Nowego Jorku postanowiłem zbadać najnowszy cel podróży na Manhattanie zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, rozwój Hudson Yards o wartości 25 miliardów dolarów. Oprócz wymaganego selfie z The Vessel, zostałem specjalnie pociągnięty na drugi poziom centrum handlowego o powierzchni 720 000 stóp kwadratowych, zatytułowany „Floor of Discovery”. Ten obszar jest dedykowany sklepom nowojorskim i cyfrowo rodzimym markom. & Nbsp; Marki wiodące dla konsumentów (DTC) i pierwsze cyfrowe są poszukiwane przez wszystkie wiodące centra handlowe i centra, aby zrekompensować brak krajowych sprzedawców detalicznych. To, co jest tutaj wyjątkowe, to prezentowany montaż tych marek DTC. Wśród sklepów, które odwiedziłem podczas „audytu swat” były b8ta, Mack Weldon, M. Gemi, AG, & nbsp; Adriano Goldschmied i Rhone.

Wysoce edytowany i nienagannie kupiony

Nic dziwnego, że było wiele podobieństw, które ci sprzedawcy podzielali. Każda jest zbudowana na dobrze rozwiniętej i wyrafinowanej niszy produktowej; nie ma tutaj żadnych generalistów. Do tego, każda z tych marek stworzyła silną i lojalną firmę na długo przed oddaniem nieruchomości. Wreszcie każdy z nich ma unikalną „historię do opowiedzenia” i wszyscy dobrze to mówią, zarówno w Internecie, jak i poza nim. Prawdopodobnie najbardziej jednoczącą cechą tych detalistów była ich staranna integracja produktu, projektu sklepu i wizualnego merchandisingu, co zaowocowało spójną deklaracją marki. Jest to niezbędne, aby historia produktu była przekonująca, zrozumiała i intuicyjna dla kupującego, niezależnie od wcześniejsze doświadczenia z marką. Tak było w przypadku koncepcji mody i unikalnej koncepcji technologicznej b8ta.

b8ta wprowadza koncepcję handlu detalicznego jako usługi (RaaS), przy czym detalista wyszukuje najnowsze nowości techniczne, często od małych przedsiębiorców.

Sanford Stein

B8ta Pioneers RaaS

Dla osób niezaznajomionych z b8ta odnoszą się one do siebie jako modelu detalicznego jako usługi (RaaS). Szukają najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów technologicznych i zapewniają tym firmom platformę do wprowadzania swoich produktów. To Brookstone spotyka Apple, z silnym klimatem MoMA. Aby dodać poczucie pilności (jak w FOMO), od 30 do 50 procent produktów jest wymienianych co miesiąc.

Sukces b8ta, oprócz stale zmieniających się unikalnych elementów technicznych, można połączyć z dwoma kluczowymi elementami. Po pierwsze, każdy produkt ma swoją „własną strefę”; tutaj nie ma przytłaczającego produktu. Każdy element solowy jest dobrze wyświetlany, z dedykowanym tabletem iPad, który zapewnia prezentację produktu, a także kluczowe funkcje i korzyści. To wzmocnienie pozycji konsumenta w połączeniu z zarządzaniem marką. Drugim czynnikiem sukcesu b8ta jest ich nacisk na identyfikację i szkolenie ambasadorów marki wysokiej jakości, które przyczyniają się do doskonałej obsługi klienta.

Niezbędni sprzedawcy detaliczni Digital Mack Weldon i AG Jeans, zarówno pierwsi, jak i szesnastki, demonstrują zrozumienie jednolitego handlu.

Sanford Stein

Unified Commerce

Cyfrowy Mack Weldon, nazywany „Apple of underwear”, wybrał miejsce, w którym Hudson Yards uruchomi swój pierwszy fizyczny sklep. W centrum sklepu znajduje się biała emaliowana rzeźba przypominająca siłownię w dżungli, przedstawiająca wyjątkową gamę sportów i stylu życia „znalezionych przedmiotów”. To oświadczenie, w którym spotykają się artyści, znakomicie pozycjonuje markę.

Poinformowano mnie, że sklep przekracza oczekiwania i że około połowa osób, które go odwiedzają, zna już markę cyfrową. Podobnie jak w przypadku b8ta, sklep zapewnia wyraźne linki do pełnej oferty marki za pośrednictwem tabletów cyfrowych zintegrowanych z urządzeniami sklepu. Uzupełnienie informacji cyfrowej to analogowy system graficzny, który zapewnia najwyższej jakości informacje o produkcie, które pomagają klientom na drodze do zakupu. Spójność i dbałość o szczegóły łączą w sobie markę online i offline, cechy wielkiej jednolitej marki.

Kolejną marką reprezentowaną w tej grupie jest AG Jeans by Adriano Goldschmied. Choć nie jest to nowa marka, uznana marka podkreśla swój jednolity status marki w tym ultranowoczesnym sklepie. Hudson Yard stał się spółką AG 16th sklep, zawierający ogromne ściany wideo i lustra do przebieralni, połączone z treściami online.

Rhone ma minimalistyczne podejście do wysokiej jakości męskiego rynku sportowego.

Sanford Stein

Ostrożnie artykułowane i niedoceniane

Artykuł Forbesa z 2015 r. Zatytułowany „Move Over Lululemon, Rhone ma zamiar przejąć męski rynek Activewear” był moim wprowadzeniem do firmy Rhone. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 r. Marka athleisure z powodzeniem eksperymentowała z pop-upami, zanim Hudson Yards stała się pierwszą stałą lokalizacją. Nazwa pochodzi od pięknej rzeki w Europie, niegdyś bardzo cenionego szlaku handlowego. To jeszcze bardziej kojarzy siłownię marek z estetyką biura. Jakość, dbałość o szczegóły i ceny sugerują, że fani mogą dobrze przekierować budżety garniturów w kierunku bardziej elastycznej i wygodnej garderoby.

Podobnie jak Mach Weldon, Rhone stosuje zdecydowanie minimalistyczne podejście do projektowania i merchandisingu sklepu; to bardziej Nordstrom niż Nike. Chcą, abyś robił zakupy według aktywności, a nie według artykułu. Stąd zarówno sklep, jak i strona internetowa są zorganizowane wokół kategorii – Pociąg, Bieg, Podmiejski, Odzyskiwanie i Rekreacja. Wnęki na produkty są przegubowe i podświetlane; i podobnie jak Mack Weldon, prosty system graficzny zapewnia informacje z pierwszej linii. Dominuje spójność online i offline.

M.Gemi oferuje ręcznie robione obuwie włoskie w ograniczonych ilościach, z tygodniowymi kroplami.

Sanford Stein

Ręcznie polerowany w Toskanii

Dorastając na Sycylii, założyciel M.Gemi Maria Gangemi pamięta co tydzień chodzenie do pobliskich sklepów zobaczyć nowe buty, które stworzyli miejscowi rzemieślnicy; taki był impuls do powstania marki. I Podobnie jak Bonobos, M.Gemi przedstawił model salonu w grze DTC, która oferuje sprzedaż próbną i sprzedaż do domu. Zmniejsza to problem zarządzania zapasami. Cotygodniowe krople, ograniczona oferta i aktywna obecność w mediach społecznościowych przyczyniły się do stworzenia bardzo gorącej marki ręcznie robionych włoskich butów.

Hudson Yards to pierwsza stała siedziba M.Gemi w Nowym Jorku. Autentyczność marek i kunszt są ładnie przedstawione dzięki umieszczonym w nich dobrze wyselekcjonowanym zdjęciom rzemieślniczym prezentowanym wśród starannie wystawionych produktów. I tak jak inne „sklepy z artykułami” na Floor of Discovery, wizualne granice produktu w zakresie instalacji sztuki. Wszystkie te unikalne marki połączyły opowiadanie historii z innowacją i personalizacją, co sugeruje, że są dobrze przygotowane do sukcesu w nowej erze ujednoliconego handlu.

„>

Hudson Yards Floor of Discovery zawiera zgrupowany wybór rodzimych marek cyfrowych, wśród nich są b8ta, Mack Weldon i M.Gemi.

Sanford Stein

Podczas niedawnej podróży do Nowego Jorku postanowiłem zbadać najnowszy cel podróży na Manhattanie zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, rozwój Hudson Yards o wartości 25 miliardów dolarów. Oprócz wymaganego selfie z The Vessel, zostałem specjalnie skierowany na drugi poziom centrum handlowego o powierzchni 720 000 stóp kwadratowych, zatytułowanego „Floor of Discovery”. Obszar ten jest dedykowany sklepom nowojorskim i cyfrowo rodzimym markom. Wszystkie wiodące centra handlowe i centra handlowe poszukują marek bezpośrednich dla konsumentów (DTC) i pierwszych cyfrowych, aby zrekompensować niedostatek krajowych sprzedawców detalicznych. To, co jest tutaj wyjątkowe, to prezentowany montaż tych marek DTC. Wśród sklepów, które odwiedziłem podczas „swat-audit” były b8ta, Mack Weldon, M. Gemi, AG autorstwa Adriano Goldschmieda i Rhone.

Wysoce edytowany i nienagannie kupiony

Nic dziwnego, że było wiele podobieństw, które ci sprzedawcy podzielali. Każda jest zbudowana na dobrze rozwiniętej i wyrafinowanej niszy produktowej; nie ma tutaj żadnych generalistów. Do tego, każda z tych marek stworzyła silną i lojalną firmę na długo przed oddaniem nieruchomości. Wreszcie każdy z nich ma unikalną „historię do opowiedzenia” i wszyscy dobrze to mówią, zarówno w Internecie, jak i poza nim. Być może najbardziej jednoczącą cechą tych detalistów była ich staranna integracja produktu, projektu sklepu i wizualnego merchandisingu, co zaowocowało spójną deklaracją marki. Ma to zasadnicze znaczenie dla uczynienia historii produktu atrakcyjną, zrozumiałą i intuicyjną dla kupującego, bez względu na jego wcześniejsze doświadczenia z marką. Tak było w przypadku koncepcji mody i unikalnej koncepcji technologicznej b8ta.

b8ta wprowadza koncepcję handlu detalicznego jako usługi (RaaS), przy czym detalista wyszukuje najnowsze nowości techniczne, często od małych przedsiębiorców.

Sanford Stein

B8ta Pioneers RaaS

Dla osób niezaznajomionych z b8ta odnoszą się one do siebie jako modelu detalicznego jako usługi (RaaS). Szukają najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów technologicznych i zapewniają tym firmom platformę do wprowadzania swoich produktów. To Brookstone spotyka Apple, z silnym klimatem MoMA. Aby dodać poczucie pilności (jak w FOMO), od 30 do 50 procent produktów jest wymienianych co miesiąc.

Sukces b8ta, oprócz stale zmieniających się unikalnych elementów technicznych, można połączyć z dwoma kluczowymi elementami. Po pierwsze, każdy produkt ma swoją „własną strefę”; tutaj nie ma przytłaczającego produktu. Każdy element solowy jest dobrze wyświetlany, z dedykowanym tabletem iPad, który zapewnia prezentację produktu, a także kluczowe funkcje i korzyści. To wzmocnienie pozycji konsumenta w połączeniu z zarządzaniem marką. Drugim czynnikiem sukcesu b8ta jest ich nacisk na identyfikację i szkolenie ambasadorów marki wysokiej jakości, które przyczyniają się do doskonałej obsługi klienta.

Niezbędni sprzedawcy detaliczni Digital Mack Weldon i AG Jeans, zarówno pierwsi, jak i szesnastki, demonstrują zrozumienie jednolitego handlu.

Sanford Stein

Unified Commerce

Cyfrowy Mack Weldon, nazywany „Apple of underwear”, wybrał miejsce, w którym Hudson Yards uruchomi swój pierwszy fizyczny sklep. W centrum sklepu znajduje się biała emaliowana rzeźba przypominająca siłownię w dżungli, przedstawiająca wyjątkową gamę sportów i stylu życia „znalezionych przedmiotów”. To oświadczenie, w którym spotykają się artyści, doskonale prezentuje markę.

Poinformowano mnie, że sklep przekracza oczekiwania i że około połowa osób, które go odwiedzają, zna już markę cyfrową. Podobnie jak w przypadku b8ta, sklep zapewnia wyraźne linki do pełnej oferty marki za pośrednictwem tabletów cyfrowych zintegrowanych z urządzeniami sklepu. Uzupełnienie informacji cyfrowej to analogowy system graficzny, który zapewnia najwyższej jakości informacje o produkcie, które pomagają klientom na drodze do zakupu. Spójność i dbałość o szczegóły łączą w sobie markę online i offline, cechy wielkiej jednolitej marki.

Kolejną marką reprezentowaną w tej grupie jest AG Jeans by Adriano Goldschmied. Choć nie jest to nowa marka, uznana marka podkreśla swój jednolity status marki w tym ultranowoczesnym sklepie. Hudson Yard stał się spółką AG 16th sklep, zawierający ogromne ściany wideo i lustra do przebieralni, połączone z treściami online.

Rhone ma minimalistyczne podejście do wysokiej jakości męskiego rynku sportowego.

Sanford Stein

Ostrożnie artykułowane i niedoceniane

Artykuł Forbesa z 2015 r. Zatytułowany „Move Over Lululemon, Rhone ma zamiar przejąć męski rynek Activewear” był moim wprowadzeniem do firmy Rhone. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 r. Marka athleisure z powodzeniem eksperymentowała z pop-upami, zanim Hudson Yards stała się pierwszą stałą lokalizacją. Nazwa pochodzi od pięknej rzeki w Europie, niegdyś bardzo cenionego szlaku handlowego. To jeszcze bardziej kojarzy siłownię marek z estetyką biura. Jakość, dbałość o szczegóły i ceny sugerują, że fani mogą dobrze przekierować budżety garniturów w kierunku bardziej elastycznej i wygodnej garderoby.

Podobnie jak Mach Weldon, Rhone stosuje zdecydowanie minimalistyczne podejście do projektowania i merchandisingu sklepu; to bardziej Nordstrom niż Nike. Chcą, abyś robił zakupy według aktywności, a nie według artykułu. Stąd zarówno sklep, jak i strona internetowa są zorganizowane wokół kategorii – Pociąg, Bieg, Podmiejski, Odzyskiwanie i Rekreacja. Wnęki na produkty są przegubowe i podświetlane; i podobnie jak Mack Weldon, prosty system graficzny zapewnia informacje z pierwszej linii. Dominuje spójność online i offline.

M.Gemi oferuje ręcznie robione obuwie włoskie w ograniczonych ilościach, z tygodniowymi kroplami.

Sanford Stein

Ręcznie polerowany w Toskanii

Dorastająca na Sycylii założycielka M.Gemi, Maria Gangemi, wspomina co tydzień chodzenie do pobliskich sklepów, aby zobaczyć nowe buty, które miejscowi rzemieślnicy wykonali; taki był impuls do powstania marki. I Podobnie jak Bonobos, M.Gemi przedstawił model salonu w grze DTC, która oferuje sprzedaż próbną i sprzedaż do domu. Zmniejsza to problem zarządzania zapasami. Cotygodniowe krople, ograniczona oferta i aktywna obecność w mediach społecznościowych przyczyniły się do stworzenia bardzo gorącej marki ręcznie robionych włoskich butów.

Hudson Yards to pierwsza stała siedziba M.Gemi w Nowym Jorku. Autentyczność marek i kunszt są ładnie przedstawione dzięki umieszczonym w nich dobrze wyselekcjonowanym zdjęciom rzemieślniczym prezentowanym wśród starannie wystawionych produktów. I tak jak inne „sklepy z artykułami” na Floor of Discovery, wizualne granice produktu w zakresie instalacji sztuki. Wszystkie te unikalne marki połączyły opowiadanie historii z innowacją i personalizacją, co sugeruje, że są dobrze przygotowane do sukcesu w nowej erze ujednoliconego handlu.