Głośnik Bluetooth Marshall Stanmore II kosztuje 150 USD za Cybernetyczny poniedziałek

[ad_1]

marshall stanmore ii amazon i fi

Szukasz niesamowitych ofert głośników Bluetooth w Cybernetyczny poniedziałek? Best Buy kołysze łódź niesamowitą ofertą na Marshall Stanmore II. Stanmore II, potężny głośnik Bluetooth dla poważnych audiofilów, zwykle kosztuje 350 dolarów dla entuzjastów, ale jest siedzisz teraz w Best Buy z ogromną zniżką 150 USD, dzięki czemu końcowa suma spada do 200 USD.

W Stanmore II Marshall łączy klasyczny projekt wzmacniacza gitarowego z nowoczesną technologią. Jest to atrakcyjna mała jednostka z drewnianą ramą i tkaną siatką z kultowym pismem Marshalla z przodu. Projekt pomaga idealnie komponować się z szeroką gamą opcji wystroju wnętrz.

Marshall Stanmore II zasługuje na swój wygląd dzięki hucznemu, basowemu dźwiękowi, który naprawdę dobrze zachowuje górny rejestr, przynajmniej tak było w testowanej wersji zasilanej Alexą. Może osiągnąć głośność 101 dB, a przy 50-watowym wzmacniaczu i dwóch 15-watowych wzmacniaczach wypychających dźwięk z głośnika niskotonowego i wysokotonowego, ta rzecz absolutnie wstrząsa pokojem.

Marshall dostaje dodatkowe uznanie za włączenie fizycznych pokręteł głośności, basu i wysokich tonów, co pozwala dostroić dźwięk bez konieczności wskakiwania do aplikacji, jakiej wymagałoby większość innych. Inne przyciski obejmują zmieniacz źródła i elementy sterujące głośnością. Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm jest mile widziane, jeśli nie ma mowy o łączności bezprzewodowej, a Marshall nawet podłącza wejście RCA, jeśli chodzi o dźwięk analogowy.

Jeśli chodzi o Alexę, ten zwykły Stanmore II nie ma takich inteligentnych, ale przynajmniej dostaniesz Bluetooth 5.0 z bezprzewodowym kodekiem aptX. Dzięki niemu możesz podłączyć do dwóch smartfonów lub tabletów, aby przesyłać strumieniowo co tylko chcesz bez problemów z połączeniem lub bez.

Chociaż jest to głośnik Bluetooth, Marshall Stanmore II nie jest dokładnie przenośny. Dzięki wymiarom 13,78 x 7,68 x 7,28 cala i wadze 10,25 funta, ta rzecz jest bardziej mieszkaniem na półce lub biurku niż czymś przeznaczonym do użytku poza domem. Brak baterii sprawia, że ​​jest to boleśnie oczywiste. Jeśli chcesz głośnego bezprzewodowego dźwięku w domu i pomyślałeś, że 350 $ to zbyt wiele, by prosić o przywilej – coś, co regularnie powstrzymuje go przed zdobyciem naszej listy niesamowitych głośników Bluetooth – absolutnie musisz działać zgodnie z tą słodką ofertą w cyber poniedziałek.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]