Fitbit Versa otrzymuje 15% rabatu przed Amazon Prime Day


Przegląd Fitbit Versa
Brenda Stolyar / Digital Trends

Na rynku zaawansowany technicznie sprzęt do śledzenia treningów i aktywności na świeżym powietrzu? Teraz jest wspaniała chwila, kiedy Amazon upada z ofertami Prime Day na tysiące produktów technologicznych, zanim wydarzenie oficjalnie rozpocznie się 15 lipca. Smartwatch Fitbit Versa, teraz dostępny za jedyne 169 USD po 15% rabacie. Jeśli masz dodatkową gotówkę do wydania, możesz sprawdzić te wysokiej klasy smartwatche Samsunga, które są również w sprzedaży na Amazon.

Versa oferuje doskonałe połączenie substancji i stylu. Fitbit wyposażył ten zegarek w szereg inteligentnych funkcji, a także możliwości śledzenia aktywności podpisu firmy, dzięki czemu jest jednym z najlepszych urządzeń do noszenia w tym przedziale cenowym.

KUP TERAZ

Fitbit Versa ma wzór podobny do zegarka Apple Watch. Jest cienki, lekki i kompaktowy, co zapewnia komfort, zwłaszcza podczas treningów. Posiada również dwa rozmiary pasków (małe i duże), które można zamieniać, aby uzyskać idealne dopasowanie.

Ten smartwatch prezentuje ekran LCD o przekątnej 1,34 cala, na którym znajduje się czysty i łatwy w użyciu interfejs. Dostęp do danych dotyczących kondycji i zdrowia oraz sprawdzanie statystyk dziennych / tygodniowych to szybkie i proste zadania. Nie musisz nawet stale synchronizować się z telefonem, co jest bardzo wygodne.

Versa uruchamia Fitbit OS 2.0, który dość szybko reaguje na otwieranie lub przełączanie między aplikacjami. Jest niezawodny w dostarczaniu powiadomień, od aktualizacji pogody i kalendarza do alertów wiadomości lub mediów społecznościowych. Jednak podczas przewijania wielu powiadomień może wystąpić pewne jąkanie. Zauważ również, że doświadczenie może być różne dla użytkowników Androida i iOS.

Jego aplikacja do ćwiczeń może śledzić wiele czynności, w tym pływanie, jazdę na rowerze, trening interwałowy, bieżnię i bieganie. Możesz dodać więcej do urządzenia, wybierając spośród 19-plus treningów dostępnych w aplikacji Fitbit. Po prostu stuknij w trening, aby śledzić metryki, takie jak kalorie, kroki i tętno. Możesz także skorzystać z trenera Fitbit na zegarku lub w telefonie, aby wykonywać ćwiczenia z przewodnikiem. Inne inteligentne funkcje obejmują funkcję śledzenia snu i wodoszczelność 50 metrów.

Zasilany przez niewielką baterię o pojemności 145 mAh, Versa powinna działać przez cztery dni lub dłużej, gdy jest używana do regularnego śledzenia kondycji przez cały dzień za pomocą inteligentnych powiadomień. Wyciskanie trwa dwie godziny od 0 do 100 przy użyciu stacji dokującej Fitbit.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem fitness, z pewnością znajdziesz miłość do Smartwatcha Fitness Versa. W końcu jest to „Versa” ze względu na swoją wszechstronność. Skorzystaj z tej wczesnej transakcji Prime Day i dostaniesz dzisiaj za jedyne 169 USD zamiast 200 USD.

Szukasz więcej świetnych rzeczy? Sprawdź wczesne oferty Prime Day na naszej stronie z kuracjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.