Dlaczego znajomość swojej osobistej waluty może pomóc w wywarciu wpływu


Jessica Abo siada z tym dyrektorem generalnym, aby porozmawiać o tym, jak filantropowie nowej generacji pracują z przedsiębiorcami społecznymi z całego świata.

lipiec
12 2019

2 min

Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca współpracownicy są ich własnymi.


Rachel Gerrol, CEO i współzałożyciel Nexus, mówi, że pomogła założyć międzynarodową społeczność filantropów genów, wpływać na inwestorów i przedsiębiorców społecznych z najbardziej wpływowych rodzin na świecie, aby pomóc ludziom wywierać większy wpływ.

„Gromadzimy społeczność co drugi miesiąc na szczycie w innym regionie świata, a nasze flagowe wydarzenie, globalny szczyt, odbywa się w lipcu, aby połączyć go z Organizacją Narodów Zjednoczonych. Chcemy zainspirować ludzi do dzielenia się swoją pasją ze społecznymi wpływami i ma nadzieję, że będziemy w stanie skalować rozwiązania zakresowe w różnych krajach ”, mówi Jessica Abo, partnerowi Entrepreneur Network.

Gerrol wierzy, że każdy ma „walutę”, a to, co wiesz, co jest twoje, jest łatwiejsze do zobaczenia, co masz do zaoferowania i gdzie potrzebujesz wsparcia.

„Walutą niektórych ludzi są pieniądze” – mówi Gerrol – „Niektóre są wpływami … walutą niektórych ludzi jest ich czas lub umiejętności, ale każdy ma coś do pożyczenia. Kiedy zdasz sobie sprawę, że te umiejętności, talenty, pieniądze lub wpływy mogą przyspieszyć czyjeś pasje i zmiany na świecie, to masz obowiązek przekazać darowiznę i dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać to, co masz. ”

Globalny szczyt Gerrola odbędzie się w ONZ od 25 lipcath-27th. Kliknij Odtwórz, aby usłyszeć więcej.

Związane z: Jeśli chcesz odnieść sukces, zacznij od bycia bardziej przejrzystym

Entrepreneur Network to wysokiej jakości sieć wideo zapewniająca rozrywkę, ewitdukację i inspirację od odnoszących sukcesy przedsiębiorców i liderów myśli. Zapewniamy wiedzę i możliwości, aby przyspieszyć rozwój marki i efektywnie zarabiać na materiałach wideo i audio dystrybuowanych na wszystkich platformach cyfrowych dla gatunku biznesowego.

EN współpracuje z setkami najlepszych kanałów YouTube w pionie biznesowym. Obejrzyj wideo od naszych partnerów sieciowych na żądanie w Roku, Apple TV i aplikacji dla przedsiębiorców dostępnej na urządzeniach z systemem iOS i Android.