Dlaczego marketing cyfrowy jest krytyczny dla startupów


David Reimherr jest założycielem Magnificent Marketing i jest naszym członkiem miesiąca.

Społeczność business.com to miejsce, w którym właściciele firm i profesjonaliści spotykają się, aby uczyć się od siebie. Ci, którzy szukają rady, mogą poprosić o nią swoich rówieśników, podczas gdy inni są w stanie dzielić się swoją szeroką wiedzą z tymi, którzy jej potrzebują.

To właśnie to, co sprawia, że ​​społeczność staje się tak cenną częścią business.com. Business.com ma ponad 190 000 członków z całego świata. Społeczność rozwija się dzięki chęci naszych członków do prowadzenia rozmów, czy to zadając pytania, odpowiadając na pytania lub przyczyniając się do artykułów.

Każdego miesiąca zwracamy uwagę na jednego z naszych członków społeczności za ich wkład. W tym miesiącu poznajemy Davida Reimherra, założyciela Magnificent Marketing.

Porady dotyczące marketingu cyfrowego dla małych i średnich firm

Reimherr przyczynia się do społeczności business.com na kilka sposobów. W szczególności dzieli się swoją wiedzą z zakresu marketingu cyfrowego, odpowiadając na pytania innych członków społeczności i przesyłając artykuły za pośrednictwem autorskiego programu business.com.

David Reimherr

Jednym z pytań, na które zwrócił uwagę Reimherr, było to, ile firma powinna zapłacić za reklamę online. Jest to częste pytanie, z którym zmaga się wielu nowych właścicieli firm. Reimherr powiedział członkowi społeczności, że tak naprawdę nie ma ustalonej kwoty w dolarach, którą firmy powinny oczekiwać. Zamiast tego sugeruje eksperymentowanie z targetowaniem, aby zobaczyć, gdzie uzyskują najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

„Kilka wskazówek, które mogę ci dać, to używanie PPC dla mniej zaangażowanych odbiorców i używanie CPM dla bardziej zaangażowanych odbiorców (tj. Niestandardowych odbiorców witryny lub fanów Facebooka itp.)” – napisał Reimherr. „Chodzi o to, by bardziej zaangażowani odbiorcy częściej klikali, więc w ten sposób powinieneś uzyskać więcej kliknięć i płacisz tylko cenę CPM”.

Inny członek społeczności szukał porady, w jaki sposób należy nawracać osoby, które otrzymują e-mail marketingowy, ale nie są zainteresowane promocją usług do potencjalnych klientów. Reimherr poradził członkowi społeczności, aby umieścił tych ludzi na szczycie lejka i rynku, korzystając z dobrej i pomocnej treści, która ich interesuje.

„W końcu zostanie zbudowane zaufanie i nie ryzykujesz całkowitego zrzucenia radaru lub podsłuchiwania ich w momencie, w którym mogą zacząć naprawdę uciekać od ciebie (tj. Jeśli w tym czasie miałeś zbyt ciężkie wypychanie sprzedaży), „Napisał Reimherr. „Dlatego przechowuj je na swojej comiesięcznej liście e-mail, na której dystrybuujesz swoje treści, a także udostępniaj je w ramach swoich kontaktów społecznych z odbiorcami niestandardowymi”.

Oprócz dzielenia się poradami dotyczącymi mediów cyfrowych, Reimherr oferuje porady dotyczące wydajności. Gdy ktoś w społeczności zapytał o hakowanie wszystkich pracowników, Reimherr zasugerował, aby zmniejszyć częstotliwość sprawdzania e-maili każdego dnia przez zespół. Bezproduktywne jest ciągłe patrzenie na wiadomości e-mail i odpowiadanie na nie, ponieważ uniemożliwia to osiągnięcie wszystkiego, co chcesz osiągnąć tak efektywnie, jak chciałbyś, pisał.

„Wykonywanie i grupowanie zadań jest o wiele bardziej efektywne, dlatego po prostu włóż słuchawki i wyrzuć te wiadomości jednocześnie kilka razy dziennie” – powiedział Reimherr. „Trudno jest łamać zasady, a jeszcze trudniej zmusić zespół do kupowania, ale kiedy już to zrobią, będą ci wdzięczni, ponieważ jest to zmiennik gry”.

Bio

 • Imię: David Reimherr
 • Biznes: Wspaniały marketing
 • Jak długo w biznesie: 4 lata
 • Lokalizacja: Austin, Teksas
 • Jak długo członek społeczności: 4 lata
 • Obszary eksperckie: Reklama w mediach społecznościowych (e-commerce, lead gen) i content marketing

Pytania i odpowiedzi

P. Co przyciągnęło Cię do branży marketingu cyfrowego?

ZA: Stało się to dla mnie organicznie. Jak na ironię, zaistniałem w branży marketingu cyfrowego dzięki mojemu związkowi z drukarnią czasopism, która, oczywiście, bardziej leży po stronie mediów tradycyjnych. Ale kiedy tworzyłem nasze plany sprzedaży i marketingu, naturalnie skłaniałem się ku marketingowi treści i podejściu do mediów społecznościowych, ponieważ tam mieszkała moja publiczność. Stamtąd zajęliśmy się wieloma różnymi aspektami marketingu cyfrowego i uznałem to za absolutnie fascynujące i wymagające.

P. Dlaczego marketing cyfrowy jest ważny i niezbędny dla rozwoju startupów?

ZA: Marketing cyfrowy jest tak istotny, ponieważ dla większości firm jest to nie tylko najszybsza droga do sukcesu, ale także klucz do sukcesu. Nawet w przypadku firm, które zbierają większość swojej działalności z innych punktów sprzedaży, takich jak targi czy zimne rozmowy, zawsze możesz zwiększyć swoje wysiłki, dodając strategię cyfrową. Będzie tak nadal tylko w miarę postępów. Wynika to po prostu z tego, jak świat się rozwija i ewoluuje.

P. Jak można zbudować cyfrową strategię marketingową?

ZA: To pytanie może skutkować 100 różnymi odpowiedziami w zależności od twojej wyjątkowej sytuacji, ale podam trochę informacji na temat tego, od czego zacząć i skupić się. Najpierw musisz zidentyfikować swoje cele. Brzmi to prosto, ale często jest pomijane lub bardzo niejasne. Aby to osiągnąć, musisz wiedzieć, jak wygląda sukces.

Stamtąd musisz dowiedzieć się jak najwięcej o swoich klientach. Pytania, na które musisz odpowiedzieć, obejmują:

 • Co jest ważne dla Twoich klientów?
 • Jakie są ich gorące przyciski?
 • Gdzie „mieszkają” online?
 • Co je powoduje?
 • Co ich interesuje w twoim produkcie lub usłudze?
 • Jak oni kupują?
 • Czy szukają twoich usług?
 • Ile potrzebują, aby uzyskać wiedzę na temat swojego produktu lub usługi?
 • Jaka jest ich naturalna podróż zakupowa?

Dostajesz punkt. Jest wiele do zrobienia. Ale gdy masz już wszystkie te informacje, możesz zacząć zastanawiać się, co jest potrzebne, aby zwrócić ich uwagę (branding / świadomość), gdzie i jak chcesz ich doprowadzić do zakupu (lejek), i co zamierzasz zrobić, aby stali się ich dożywotnimi klientami i entuzjastami wyścigów (uprawa klientów).

Istnieją setki różnych rzeczy, które możesz zrobić dla każdej części, więc pozostawiam to każdemu menedżerowi marketingu. Mam jednak nadzieję, że daje to pewien wgląd w to, od czego zacząć.

P. Jakie są korzyści z zatrudniania firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym w porównaniu z obsługą we własnym zakresie?

ZA: Główne zalety wynajmu firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym polegają na tym, że w jednym miejscu uzyskasz wiele zestawów umiejętności, których możesz nie być w stanie obsłużyć, a także powinieneś być w stanie zapłacić za nie ze zniżką w porównaniu z płaceniem wynagrodzeń i próbą znalezienia wystarczającej ilości pracy aby wszyscy mogli usprawiedliwić pełnoetatowe stanowiska.

Masz również dostęp do osób, które specjalizują się w pewnych działaniach. Dla nas jest to specjalistyczna reklama w mediach społecznościowych i strategia treści, i nie mogę nawet w tym momencie zgadnąć, ile godzin szkolenia i praktyki mają nasi pracownicy.

Inną korzyścią jest to, że jesteś chroniony przed inwestowaniem mnóstwa czasu, zasobów i edukacji w specjalistyczny zestaw umiejętności. Jeśli ta osoba opuści firmę, cały ten czas (i zasoby) spłynie na marne. Oczywiście, jeśli zajmujesz się wszystkimi swoimi działaniami w domu i naprawdę posiadasz tę samą wiedzę i jesteś w stanie ich zająć, korzyści z utrzymywania wszystkiego wewnątrz.

P. Dlaczego dołączyłeś do business.com społeczność?

ZA: Miałem szczęście, że miałem sposób myślenia, aby zawsze uczyć się od innych, którzy mają doświadczenie i wiedzę do dzielenia się. Uwielbiam również dawać z siebie wszystko, co najlepsze i jak lepiej to zrobić dla mojej edukacji biznesowej niż business.com.

P. Co najbardziej lubisz w byciu częścią business.com społeczność?

ZA: Nie chcę tu być zbędnym, ale chodzi o edukację i dzielenie się.

P. W jaki sposób decydujesz o tym, co napisać, wkładając artykuł?

ZA: Największe uwagi zawsze będą pomocne i czy wiemy, o czym mówimy wystarczająco, aby pomóc innym?

P. Co sprawia, że ​​chcesz odpowiadać na pytania innych członków społeczności?

ZA: Wzajemność. Pomogło mi tak wielu pięknych ludzi, że czuję się zmuszony do przywrócenia łaski.

P. Jakie są najlepsze profesjonalne porady, które otrzymałeś?

ZA: Skupiać się. Skoncentruj się na rynku niszowym lub konkretnej ofercie. Nie możesz być wszystkim dla wszystkich ludzi. Ponadto, gdy skupiasz się, stajesz się o wiele lepszy i przynosisz światu propozycję o wyższej wartości. Żałuję tylko, że nie podałbym tej rady Joe'emu Pulizziemu, Andrew Davisowi, Marcusowi Sheridanowi i Gini Dietrich, gdy dali mi ją pięć lat temu, ale teraz słucham.

P. Jaki jest największy błąd zawodowy, jaki popełniłeś i jak go pokonałeś?

ZA: Patrz wyżej. Niestety, nie skorzystałem z rady tych niesamowitych przedsiębiorców, kiedy każdy mówił o znaczeniu skupienia. Prawdę mówiąc, nie byłem pewien, na czym się skupić na początku. Ale po poprawieniu statku i umożliwieniu skupienia się na naszym zespole, niesamowite było obserwowanie szybkiego rozwoju ich edukacji i naszej oferty wartości.

Chciałbym tylko, żeby to zrobiłem od samego początku, ale to musiało być konieczne dla mojej ogólnej podróży. Dlatego staram się podjąć wszystkie „co jeśli”.

W business.com rozumiemy stres związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jesteś tak bombardowany poradami na temat znaczenia marketingu, ulepszania swojej strony lub szkolenia pracowników, że ledwo możesz skupić się na codziennych operacjach.

Nasza społeczność została stworzona, aby pomóc Ci przejść przez bałagan informacji, połączyć się z innymi właścicielami małych firm i dzielić się radami, aby pokonać wspólne wyzwania biznesowe. Aby dołączyć do naszej społeczności (która jest bezpłatna), kliknij tutaj.

Jako członek społeczności business.com będziesz mieć dostęp do:

 • Rada. Zapytaj społeczność o wszelkie sprawy związane z biznesem lub przejrzyj naszą bibliotekę porad z ponad 6000 pytań i 60 000 odpowiedzi.
 • Recenzje. Otrzymuj zalecenia dotyczące najlepszych produktów i usług, aby przyspieszyć rozwój firmy dzięki naszym szczegółowym przeglądom.
 • Artykuły. Dowiedz się więcej o tym, jak dobrze prowadzić swój biznes dzięki naszej bogatej kolekcji funkcji napisanych przez nasz wykwalifikowany zespół pisarzy i ekspertów w społeczności.
 • Eksperci. Połącz się z doświadczonymi profesjonalistami dostępnymi na wynajem, aby zbudować swoją sieć, zainspirować się lub wyciągnąć wnioski z ich doświadczeń.

Jeśli jesteś już członkiem społeczności i chcesz być brany pod uwagę w ramach funkcji Członek miesiąca, wyślij wiadomość e-mail na adres editor@business.com. Chcielibyśmy podzielić się Twoją historią biznesową.