Digital Trends Live: Google i Amazon Call Truce, IBM Foldable WatchW tym odcinku Digital Trends Live gospodarze Greg Nibler i Sam Slaughter dyskutują o największych trendach technologicznych w dzisiejszych czasach, w tym rozejmie usług wideo Google i Amazon, składanym zegarku IBM, przywilejach robo-taxi Waymo, Amazon przenosi się do domu dostawca internetu, Donkey Kong obchodzi urodziny i nie tylko.

Następnie Nibler wita Josepha Menna, autora Kult martwej krowy i reporter śledczy w Reuters, aby omówić historię grupy hakerów z lat 80., która zmieniła cyberbezpieczeństwo, tak jak ją znamy, i jak nadzieja prezydenta Beto O’Rourke pasuje do historii.

Później Anurag Lal, prezes i dyrektor generalny Infinite Convergence, dołącza do serialu, aby porozmawiać o braku bezpieczeństwa w aplikacjach do przesyłania wiadomości mobilnych oraz o tym, jak wygląda przyszłość prywatności w tym sektorze.

Wreszcie Nibler rozmawia z Gavinem Delany, dyrektorem generalnym i założycielem firmy Stride, firmy, która tworzy bezproblemowe wrażenia z podróży i eliminuje problemy związane z planowaniem podróży.