Digital Trends Live: Alexa-Enabled Robot, Facebook Plays PokerW tym odcinku Digital Trends Live gospodarz Greg Nibler i producent DT Adrien Warner dyskutują na temat aktualnych tematów technicznych tego dnia, w tym robota Alexa z obsługą Amazon, A.I. na Facebooku. pokonuje profesjonalnych graczy w pokera, robota do dostarczania ścieżek rowerowych, Minecraft Earth, i więcej.

Kolejnym wydarzeniem w naszym segmencie Tech Briefs jest redaktor Flipboard Technology Ken Yeung, który przełamuje najlepsze w tym tygodniu historie technologiczne, od Nintendo Switch Lite po Amazon Prime Day.

Dr Eric Dusseux, dyrektor generalny Bionik Laboratories, dołącza do show, aby omówić ewolucję robotyki w fizykoterapii i jak mogą być bardziej wydajne niż tradycyjne metody ludzkie.

Następnie Nibler rozmawia z Danem Stampfem, wiceprezesem ds. Osobistych środków pieniężnych w Personal Capital, na temat różnicy między standardowymi oszczędnościami a wysokodochodowymi kontami oszczędnościowymi oraz w jaki sposób konsumenci mogą skorzystać z lepszych stóp procentowych.

Później dołączyła do nas Julie Singh, współzałożycielka Trip Outside, miejsca planowania wakacji i wypożyczalni sprzętu dla miłośników podróży na świeżym powietrzu.

Wreszcie, Nibler siada z Ryanem Waniatą dla DT pomiędzy Between the Streams, aby zebrać wszystko, co musisz wiedzieć w tym tygodniu o rozrywce, w tym HBO Max, Nieznajome rzeczy sezon 3, Bill i Ted, i Spiderman: Daleko od domu.