Czy możesz pobrać z Hulu? Oto jak możesz to zrobić


Podczas gdy większość z nas ma połączenie z Internetem prawie 24 godziny na dobę, zdarza się, że bycie online nie jest opcją, na przykład latanie z linią lotniczą, która nie oferuje Wi-Fi podczas lotu lub podczas wakacji w obszar o niskim lub zerowym zasięgu.

Oznacza to, że jeśli chcesz oglądać niektóre programy telewizyjne lub filmy na Hulu, aby Cię zabawiać przy takich okazjach, musisz je pobrać, aby uzyskać do nich dostęp w trybie offline.

Hulu wprowadziło opcję pobierania tylko w październiku 2019 r. I niestety nadal jest dostępna tylko dla subskrybentów za 11,99 USD miesięcznie Brak abonamentu na reklamy – subskrybenci podstawowego planu 5,99 USD na miesiąc nie są uprawnieni.

Możesz pobrać do 25 tytułów naraz na maksymalnie pięć różnych urządzeń, a one pozostaną na Twoim urządzeniu przez 30 dni przed wygaśnięciem, zapewniając w międzyczasie mnóstwo do obejrzenia.

Oto jak pobierać filmy i programy w aplikacji Hulu.

Sprawdź produkty wymienione w tym artykule:

Subskrypcja Hulu (bez reklam) (od 11,99 USD / miesiąc)

Jak pobierać na Hulu do przeglądania w trybie offline

1. Na ekranie głównym urządzenia dotknij ikony Hulu, aby otworzyć aplikację.

2) Ponieważ funkcja pobierania jest wciąż nowa i nie ma wielu dostępnych tytułów, warto przejść bezpośrednio do sekcji „Do pobrania” wymienionej u góry menu „Szukaj”.

  • Aby znaleźć tę opcję, po prostu dotknij opcji „Wyszukaj” na pasku menu u dołu ekranu, a następnie dotknij opcji „Do pobrania”.

Czy możesz pobrać z Hulu

Stuknij „Do pobrania”, aby znaleźć filmy i programy telewizyjne do pobrania.

Jennifer Still / Business Insider


3) Stuknij program telewizyjny lub film, który chcesz pobrać.

4 Stuknij małą ikonę obok odcinka lub tytułu filmu, który chcesz pobrać, i zawiera strzałkę skierowaną w dół wewnątrz okręgu.

Czy możesz pobrać z Hulu

Możesz także pobierać filmy i programy telewizyjne, dotykając ikony strzałki obok tytułu.

Jennifer Still / Business Insider


5 Twój plik rozpocznie się pobieranie. Po zakończeniu będziesz mieć dostęp do pobranych plików, dotykając opcji „Pobrane” na dolnym pasku menu.

Należy zauważyć, że pobieranie nie jest możliwe na komputerze za pośrednictwem strony internetowej Hulu.com.