Czy mogę otrzymać pierwszą płatność z powrotem od początku New Financial?


Pytanie:

Drogi Steve,

Wydaje mi się, że Start Fresh Financial brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Poszedłem ponownie w kierunku lepszego osądu i odwagi i zostałem wciągnięty w ich program spłaty długów. Teraz tego żałuję, gdy czytam recenzje BBB i byłem wczoraj wstrzymany przez godzinę.

Przyznano, że był dzień po Święcie Dziękczynienia. Ale w nagraniu stwierdzono, że były otwarte. Jestem zdenerwowany i chcę wiedzieć, w jaki sposób mogę uzyskać mój pierwszy szkic w wysokości 510 USD. Z powrotem. Czy mogę anulować, skoro właśnie to zrobiłem we wtorek? Dziękuję Ci. Doceniam każdą radę

Czy mogę odzyskać pierwszą płatność?

Ponieważ czy bazy w Grand Rapids MI to jakoś je chronią?

To tylko komentarz – ich taktyka sprzedaży jest bardzo dobra. Używają bardzo charyzmatycznych młodych ludzi. Niektóre są zbyt nachalne, jak widać w skargach, ale wielu się udaje. Ale trzy taktyki od drzwi do drzwi są nadal skuteczne.

Mary

Odpowiedź:

Droga Mary,

Nie jestem pewien, co skłoniło cię do rozpoczęcia tego spojrzenia po tym, jak zostałeś klientem. Wydaje mi się, że przed przeprowadzeniem kontroli przeszłości znałeś się na boisku sprzedaży. Wiele osób robi to, kiedy kupuje pomoc na spłatę długów. Słyszą atrakcyjną ofertę sprzedaży i podskakują, zanim sprawdzą firmę, którą rozważają.

Polecam każdemu, kto rozważa skorzystanie z takiej firmy, zapoznaj się z poniższymi bezpłatnymi przewodnikami.

  1. The Ultimate Consumer Guide to Checking a Debt Relief Company przed podpisaniem umowy przez Internet
  2. 10 kroków do zrobienia, aby znaleźć najlepszą firmę doradztwa kredytowego lub firmy zajmującej się spłatą zadłużenia
  3. Jak sprawdzić firmę lub firmę, aby uniknąć oszustwa lub oszustwa

Ale wygląda na to, że zrobiłeś to po zarejestrowaniu się jako klient. Wygląda również na to, że miałeś osobistą wizytę przedstawiciela. Zazwyczaj są one wykonywane w przypadku firm, które pobierają zaliczki przed uzgodnieniem.

Przeprowadziłem trochę szybkich badań i nie mogłem znaleźć firmy o nazwie Start Fresh Financial w Grand Rapids, ale istnieje firma rozliczeniowa o nazwie Start New Financial.

Wygląda na to, że ich witryna nadal nosi starą nazwę Rozpocznij nową osadę.

Start New Financial mówi: „Rozpocznij nowe rozliczenie nie obciąży swoich klientów żadnymi opłatami, dopóki Start New Settlement nie ureguluje co najmniej jednego z zapisanych długów klienta. W przypadku, gdy Start New reguluje jeden lub więcej – ale mniej niż wszystkie – zaciągniętych przez klienta długów, Start New obciąża klienta jedynie opłatą na podstawie kwoty faktycznie zarejestrowanego zadłużenia. ”- Źródło

Doprowadziłoby mnie to do wniosku, że pełna kwota początkowej płatności powinna być nadal przechowywana na koncie i uprawniona do żądania pełnego zwrotu.

Według BBB firma jest akredytowaną firmą i ma obecnie ocenę A +. BBB stwierdza również: „Dean Sundrla był także właścicielem TMMG, USA, LLC, Complete Debt Settlement i Front Street Tax Service, z których wszystkie już nie działają, i jest wyłącznym członkiem Start New Financial LLC. Dla każdej z tych firm dostępne są osobne profile działalności. ”- Źródło

Rzuć okiem na twoją umowę z klientem i zobacz, co mówi o zakończeniu programu. Ponieważ dokonałeś tylko jednej płatności i zmieniłeś zdanie, byłbym zaskoczony, gdyby wstrzymali Twoją płatność.

Sugerowałbym dwie rzeczy:

1. Skontaktuj się z firmą i przyjacielską rozmową i poproś o zwrot pieniędzy, jeśli właśnie to chcesz zrobić.

2. Ale weź pod uwagę, że nadal masz problemy, które skłoniły Cię do rozważenia programu. Zakładam, że problem nadal trwa i nadal będzie trzeba go rozwiązać lub rozwiązać w jakiś sposób. Jeśli możesz opublikować aktualizację w sekcji komentarzy, chętnie podzielę się z Tobą opinią na ten temat.

Ostatecznie musimy dowiedzieć się, czy jest to przypadek wyrzutów sumienia kupujących, czy firma po prostu nie nadaje się do rozwiązania problemu zadłużenia.

morehelp1 "width =" 600 "height =" 156 "src =" https://i2.wp.com/getoutofdebt.org/wp-content/uploads/2014/12/morehelp1.jpg?resize=600%2C156&ssl=1 „/></p>
<p><noscript><img style=
Wybór 1 Choice2 Wybór 3 Wielki uścisk!
Wydostań się z długu facet – Świergot , G + , Facebook
Jeśli masz pytanie dotyczące kredytu lub długu, które chcesz zadać, skorzystaj z formularza online.