Cyfrowe trendy na żywo: wymagania wiekowe Instagram, pakowane SpotifyW tym odcinku Digital Trends Live gospodarze Caleb Denison i Drew Prindle omawiają największe trendy w branży, w tym wymagania dotyczące wieku na Instagramie, rekordową sprzedaż Nintendo Switch, kręcenie filmu w okularach Spectacles 3, Spotify Wrapped 2019 i inne.

Dr Michael Haydock

Michael Haydock, członek IBM, wiceprezes i główny naukowiec w IBM, dołącza do programu, aby omówić wykorzystanie A.I. oraz uczenie maszynowe w przewidywaniu trendów w handlu detalicznym, pomagając lepiej zoptymalizować ceny i zapasy dla detalistów.

Chris Kiple

Następnie Denison rozmawia z Chrisem Kiple, prezesem i dyrektorem naczelnym Ventec Life Systems, który opowiada o tym, jak mniejsze, bardziej przenośne urządzenia medyczne poprawiają życie pacjentów.

Lisa Sullivan, Melissa Kinch

Następnie witamy Lisę Sullivan, wiceprezesa wykonawczego i dyrektora sektora technologii w Ketchum, oraz Melissę Kinch, partnera i dyrektora zarządzającego sektora technologii, do omówienia narastających kwestii związanych z prywatnością danych oraz tego, jak zlekceważenie tego problemu może zaszkodzić markom i postawić firmy na ryzyko.

Następnie udajemy się do kasy z naszym segmentem Reel News, gdzie oglądamy nadchodzące filmy kierowane do teatrów. W tym tygodniu dyskutujemy Jumanji: następny poziom, Uncut Gems, i Bomba.

Zalecenia redaktorów