Cyfrowe trendy na żywo: HoloLens 2 i Stadia dostępne, James Dean powracaW tym odcinku Digital Trends Live gospodarze Greg Nibler i Sam Slaughter zagłębiają się w najpopularniejsze historie w dziedzinie technologii, w tym wydanie HoloLens 2 i Google Stadia, pracowników Twittera oskarżonych o szpiegostwo, A.I. uznany za „zbyt niebezpieczny”, aby go uwolnić, ponowne pojawienie się Jamesa Deana i wiele więcej.

Potem nadszedł czas na nasz segment Reel News z Erin Keeney i Riley Winn, którzy przyglądają się największym filmom otwierającym ten weekend, w tym Ford v Ferrari, Kochanie, i Doktor Sen.

Następnie przystępujemy do pracy z nowym Dell XPS 13. Chociaż jego kształt jest podobny do tych z poprzednich lat, ma potężny cios, a wydajność jest niezrównana.

Chris Brickler, współzałożyciel i dyrektor generalny MyndVR, dołącza do programu, aby omówić, w jaki sposób można wykorzystać rzeczywistość wirtualną do poprawy zdrowia poznawczego i szczęścia użytkowników, a także w jaki sposób firma wykorzystuje VR do pomocy weteranom.

Następnie Nibler rozmawia z Nicholasem Tsinoremasem, dyrektorem założycielem Center for Computational Science University of Miami, o tym, w jaki sposób UM i IBM dostarczają A.I. oraz dostęp superkomputerów do studentów w całym kampusie.

Wreszcie, redaktor naczelny DT Caleb Denison dołącza do serialu, aby porozmawiać o zintegrowaniu telewizora z wystrojem domu oraz o tym, jak Samsung Frame to piękny telewizor QLED zaprojektowany tak, aby wyglądał jak dzieło sztuki.

Zalecenia redaktorów