Cybertruck wygląda jak u siebie w tym modie Goldeneye

[ad_1]

Sprytny modder umieścił Cybertrucka w środowisku, w którym pasuje jego uderzający wygląd – mianowicie gra Nintendo 64. The Gra Nintendo 64: Goldeneye 007. I niech mnie szlag, jeśli to nie pasuje idealnie.

Jednym z najczęstszych żartów kosztem Cybertrucka było to, że wyglądał jak model wielokątny z 64-bitowej konsoli do wyboru. Zostało to porównane do wszystkiego, od Pokémon po linię biustu Lary Croft – ale moimi ulubionymi były prawdopodobnie prace w Photoshopie, które umieszczały samochód w oldschoolowych grach wyścigowych, takich jak Świat Cruisin. Twitter to zamieszka, kiedy można się z niego wyśmiewać.

To tylko kwestia czasu, zanim ktoś pójdzie o krok dalej, a oto ten krok:

Ciężarówka jest trochę bardziej pikselowana niż prawdziwy pojazd, ale szczerze mówiąc niewiele. Nadal możesz wyraźnie odczytać jego charakterystyczną sylwetkę.

Modder, który chwyta za uchwyt „Graslu00”, nie tylko dodał do gry Cybertrucka, ale także w jakiś sposób udało się zmodyfikować Elona Muska w grze, kładąc twarz na ciele NPC. Żadne przestępstwo nie ma na celu piżma, ale nie mogę nie myśleć, że jego twarz pasuje do tej gry równie dobrze, jak Cybertruck. To tylko trochę koszmarne. Trwa nawet dialog, w którym Bond pyta, dlaczego Musk daje mu Cybertrucka, a Musk odpowiada, że ​​chce zobaczyć samochody napędzane paliwami kopalnymi i tych, którzy je prowadzą – w tym nikczemnego generała Ourumova – wyłączonego z prowizji.

Nie miałem pojęcia, że ​​Elon był taki porywczy, ale jakoś też nie jestem zaskoczony. Biorąc pod uwagę, że model Cybertrucka zastępuje czołg, ta ciężarówka również pakuje ciężkie zarządzenia, co również nie byłoby dla mnie zaskoczeniem, gdybym znalazł coś ukrytego gdzieś w prawdziwej transakcji.

Możesz pobrać mod dla ROMu N64 tutaj.

[ad_2]