Cuphead przyjeżdża do Netflix – i lepiej być ciemnym jak smołaCuphead, kreskówkowa indie platformówka, kochanie, ma swój własny pokaz Netflix, według jego twórców w Studio MDHR. Zostanie wywołany pokaz, który zostanie utworzony przez Animację Netflix The Cuphead Show! Jako fan gry mogę mieć tylko nadzieję, że ciemna krawędź tego znaku wejdzie do serialu – ponieważ każdy, kto gra w tę grę, będzie wiedział, że nie jest dla najbardziej wrażliwych dusz.

Jak dotąd niewiele wiadomo o zawartości serialu. Według The Hollywood Reporter, show zostanie wykonane z pomocą King Features Syndicate, tej samej firmy, która jest właścicielem praw do Betty Boop, Felixa Cat'a i kilku innych podstaw epoki Cuphead z miłością naśladuje. Jest to idealny kandydat, mówiąc wizualnie: gra jest celowo wzorowana na kreskówkach Fleischer z lat 30. XX wieku, co oznacza, że ​​nie jest bardziej przypominająca kreskówkę niż zwykła platformówka.

Zastanawiam się, jak to zrobić CupheadCiemność przełoży się dobrze na ekran. Opowieść o grze jest, nie mówiąc o tym zbyt dobrze, spierdolona. Dwaj ceramiczni młodzieńcy, Cuphead i Mugman, zawarli umowę z diabłem, aby uratować własną skórę po przegranej grze kasynowej – a następnie przystępują do zbierania dusz od innych osób, pokonując ich w walce.

Oznacza to, że świat Inkwell Isle nie jest wesoły, pomimo jego jasnego koloru. Fakt, że gra jest frustrująco trudna, opiera się na klimacie „nie dla dzieciaków”, więc trochę mnie martwi, że jej pusta strona w Netflix jest wymieniona w gatunku „Kids TV”.

Jeśli nie ma nic innego, wydaje się, że jest to część wspólnych wysiłków serwisów streamingowych, by przyciągnąć graczy, choć nie wiem dokładnie, skąd ten impuls pochodzi. Inny niż The Cuphead Show!, Netflix robi nowe Wiedźmin z serii, która do tej pory została wydana, ale kilka zdjęć promocyjnych. Scuttlebutt ma również to, że a Aureola seria jest w fazie rozwoju. Wygląda na to, że ogólnie biorą bardzo szeroki zakres gier, aby zobaczyć, jakie gatunki współbrzmią z publicznością. Podczas gdy wybór Cuphead jako temat jest trochę nieoczekiwany, docenię to, jeśli Netflix zrobi pokaz z makabrycznym poczuciem humoru.