CES 2020: daty, godziny, harmonogram, aktualności i czego się spodziewać

[ad_1]

Jest grudzień, a to może znaczyć tylko jedno: pozostało mniej niż miesiąc, zanim wiodący światowi producenci, tacy jak LG i Samsung, zabiorą do Las Vegas, aby zaprezentować swój najnowszy sprzęt na targach CES 2020 – od szczoteczek do zębów i lodówek po smartfony i telewizory zostać odsłoniętym. Ale kiedy rozpocznie się na początku stycznia, będzie o wiele więcej, w tym samochody elektryczne, inteligentne ubrania, a nawet toalety z dostępem do Internetu.

Co to jest CES 2020?

CES – skrót od Consumer Electronics Show – to coroczne targi odbywające się w styczniu w Las Vegas w oparciu o najnowsze innowacje w dziedzinie elektroniki użytkowej. Ale jako targi, CES nie jest otwarty dla publiczności, a uczestnicy muszą z wyprzedzeniem podać poświadczenia, aby zdobyć zaproszenie do centrum kongresowego w Las Vegas.

CES 2019 Crowd Hero Shot
David McNew / Getty Images

Kiedy jest CES 2020?

CES 2020 rozpocznie się w poniedziałek, 6 stycznia, serią przemówień i programów. Prawdziwa zabawa rozpocznie się we wtorek, 7 stycznia – wtedy otworzy się piętro wystawowe i będziemy mogli grać z najfajniejszymi nowymi technologiami. Program potrwa do dnia zamknięcia, piątek, 10 stycznia.

Co zostanie zaprezentowane na CES 2020?

Czego można oczekiwać od AMD na CES 2020

Tonika: 2 po południu PT w poniedziałek, 6 stycznia

AMD ogłosiło wiele procesorów do komputerów stacjonarnych i mobilnych w 2019 r., Więc jest mało prawdopodobne, że odświeży je w styczniu. Zamiast tego prawdopodobnie zobaczymy następcę procesora graficznego Radeon VII o długości 7 nm, który zaprezentowano na targach CES 2019, i być może linię wysokiej klasy układów GPU. Niektórzy eksperci podejrzewają, że mogliśmy zobaczyć szereg procesorów i GPU zorientowanych na laptop. Plotki są jednak rzadkie, więc musimy poczekać i zobaczyć.

Czego można oczekiwać od Intela na CES 2020

Tonika: 16.00 w poniedziałek, 6 stycznia

Intel od dawna używa CES do ogłaszania swoich najnowszych mikroukładów, zwłaszcza biorąc pod uwagę pierwszy procesor Ice Lake 10 nm na CES 2019. Pundits spodziewają się, że pójdzie w jego ślady na CES 2020, wykorzystując targi jako platformę do ogłaszania nowych, bardziej zaawansowanych Procesory 10 nm. Widzieliśmy nawet kilka nowych niskiej i średniej klasy procesorów wrzuconych do miksu i wprowadzenia na rynek jego procesorów graficznych Intel Xe.

Czego można oczekiwać od LG na CES 2020

Tonika: 8 rano PT w poniedziałek, 6 stycznia

Czego LG nie ogłosi na targach CES 2020? Koreańska firma ma długą historię ogłaszania wszystkiego, od inteligentnych pralek i domowych systemów parzenia po lustrzane drzwi z wbudowanymi ekranami dotykowymi na corocznej targach technologicznych, a także nowe telewizory OLED, nowe rozwiązania, takie jak rolowane i przezroczyste ekrany oraz średniej klasy smartfony z Androidem.

Czego można oczekiwać od Nvidii na CES 2020

CES 2020 to nie tylko nowe ogłoszenia dotyczące sprzętu: producenci wykorzystują go również do prezentacji swoich najnowszych innowacji. W przypadku Nvidii bez wątpienia obejmie to prezentację nowego, błyszczącego telewizora Nvidia Shield TV i Nvidia Shield TV Pro, które zostały zaprezentowane w październiku, ale można było również zobaczyć wprowadzenie niektórych nowych komponentów (np. Karty graficzne).

Czego można oczekiwać od Samsunga na CES 2020

Samsung to nazwa, która jest synonimem CES, a producent często wykorzystuje targi jako platformę do prezentacji swoich najnowszych telewizorów, w tym telewizorów 4K i telewizorów 8K. Co więc Samsung ma do zaoferowania dla CES 2020? Wygląda na to, że jego wydarzenie zostanie nagłośnione przez linię telewizorów QLED bez ekranów. Powinniśmy także zobaczyć nowy sprzęt komputerowy.

Czego można oczekiwać od Sony na targach CES 2020

Tonika: 17:00 PT w poniedziałek, 6 stycznia

Telewizory, telewizory i inne telewizory. To właśnie Sony przyniesie na stół na CES 2020, bo spójrzmy prawdzie w oczy: tak właśnie zrobiła w przeszłości. Można bezpiecznie założyć, że ogłosi kilka soundbarów Dolby Atmos w tandemie, a może nawet niektóre zwiastuny dla długo oczekiwanego PlayStation 5 (PS5) i PlayStation VR 2 (PSVR2) – więc nie wykluczaj niczego z tego, ludzie.

Czego można oczekiwać od TCL na CES 2020

Tonika: 12 po południu PT w poniedziałek, 6 stycznia

TCL ogłosił ładunek nowego sprzętu na IFA 2019, ale nie podał szczegółowych informacji na temat premiery w USA, więc nasze pieniądze dotyczą firmy, która szczegółowo informuje o dostępności najnowszego soundbara i słuchawek na CES 2020. Jest szansa, że ​​zobaczymy jeszcze trochę środkowej zasięg i wysokiej klasy telewizory 4K oraz potencjalnie telewizor LED 8K lub udoskonalony telewizor Mini LED 8K.

Czego można się spodziewać. Qualcomm na CES 2020

Tonika: 11 w poniedziałek, 6 stycznia

Z Snapdragon Tech Summit Qualcomm tylko w widoku z tyłu, więc jest mało prawdopodobne, że zobaczymy nowy sprzęt na CES 2020. Zamiast tego amerykańska firma prawdopodobnie wykorzysta to wydarzenie, aby zaprezentować rozwój technologii 5G w branży konsumenckiej, w tym rozwój własnej – prowadzenie samochodów i sprzętu AGD.

Będziemy śledzić wszystkie najnowsze wiadomości i ogłoszenia sprzed CES, więc wróć do najnowszych CES 2020.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]