Billy Magnussen wystąpi w spinoffie „Aladdin”, a Mena Massoud powiedziała, że ​​nie miał „pojedynczego przesłuchania”  • Aktor Billy Magnussen ponownie wystąpi w roli księcia Andersa w ramach spin-offu akcji Aladdin dla Disney Plus.
  • Tymczasem aktorka Mena Massoud, która grała tytułową postać w wartym miliardy dolarów remake'u na żywo, powiedziała w wywiadzie dla The Daily Beast, że nie miał „ani jednego przesłuchania”, odkąd wyszedł „Aladyn”.
  • Massoud występuje obecnie w filmie Hulana „Reprisal” grającym członka gangu Ethan Hart. Kontynuacja remake'u akcji na żywo podobno jest w fazie planowania, ale więcej szczegółów na temat filmu nie zostanie jeszcze wydanych, według The Hollywood Reporter.
  • Odwiedź stronę główną Insider, aby uzyskać więcej historii.

Aktor Billy Magnussen zagra w spin-offie akcji Aladdin dla Disney Plus. Wiadomość pojawiła się w tym samym tygodniu, w której główna aktorka Mena Massoud ujawniła, że ​​nie miał przesłuchania od czasu premiery filmu.

Według The Hollywood Reporter Magnussen powtórzy swoją rolę Księcia Andersa w filmie, który jest na wczesnym etapie rozwoju Disney Plus. Podział skupi się na prostym księciu Skanlandu, który był potencjalnym zalotnikiem księżniczki Jasmine.

Aktor podobno przedstawił pomysł podziału produkcji producentom Danowi Linowi i Jonathanowi Eirichowi, którzy również byli odpowiedzialni za film akcji na żywo. Podczas gdy niektóre filmy Disney na żywo są kontynuowane w sequelach, spin-off Magnussena będzie pierwszym etapem akcji firmy rozrywkowej.

W międzyczasie Massoud, który grał tytułową postać w wartym miliardy dolarów remake'u na żywo, powiedział w wywiadzie dla The Daily Beast, że nie miał „ani jednego przesłuchania” od czasu wydania „Aladdina”.

„Chcę, aby ludzie wiedzieli, że nie zawsze są to mlecze i róże, kiedy robisz coś takiego jak„ Aladyn ”- powiedział Massoud w The Daily Beast. „Musiał zarobić miliony. Musi dostawać wszystkie te oferty”. To żadna z tych rzeczy. ”

Massoud występuje obecnie w filmie Hulana „Reprisal” grającym członka gangu Ethan Hart. Kontynuacja remake'u akcji na żywo podobno jest w fazie planowania, ale więcej szczegółów na temat filmu nie zostanie jeszcze wydanych, według The Hollywood Reporter.

„Myślę, że od Aladdina, moich oczekiwań co do uwolnienia rzeczy i tego, co zamierzają zrobić w mojej karierze, musiałem naprawdę je wycofać” – powiedział w wywiadzie. „Ponieważ, wiesz, mam to samo pytanie o Aladynie i brzmiało to:„ Och, wiesz, Aladyn wychodzi. Co sądzisz o tym, co wpłynie na twoją karierę? ” Wielka prawda jest taka, że ​​tak naprawdę nic z tego nie widziałem. ”

Massoud, który urodził się w Egipcie i dorastał w Toronto, otworzył profil The Daily Beast, aby znaleźć role, które nie „przynoszą negatywnych konotacji z powodu koloru skóry lub pochodzenia etnicznego”. Powiedział The Daily Beast, że jedną z jego pierwszych ról jest obsada „al Qaeda # 2” w serialu CW „Nikita”.

Jak dotąd jego misja zakończyła się sukcesem, ponieważ pojawił się jako analityk CIA Amazona „Jack Ryan” i doradca burmistrza w filmie „Run This Town”. Niemniej jednak Massoud powiedział, że nadal czuje się „wyborem dzikiej karty”, kiedy pojawia się w pokojach castingów wypełnionych aktorami rasy kaukaskiej.

„Zawsze rzucasz dziką kartę lub dwie”, mówi. „Zwykle jestem dziką kartą. W pokoju rasy kaukaskiej reżyser może powiedzieć:„ OK, zobaczmy dwóch facetów, którzy nie są, i może to oni wybiorą dziką kartę ”.