Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów Sony 110 USD zniżki na Cybernetyczny poniedziałek

[ad_1]

sony wh słuchawki bezprzewodowe ch510 ch700n redukcja szumów amazon deal 2 768x768

To dzisiaj ulubiony dzień każdego technofila w tym roku: Cybernetyczny poniedziałek, kiedy sprzedawcy online oferują ogromne oszczędności na popularnych produktach elektronicznych i gadżetach. To świetna pora roku, aby odebrać wczesne prezenty świąteczne dla rodziny lub przyjaciół lub zafundować sobie ten przedmiot, na który od dawna masz oko. Dzisiejsze ceny są często najniższe przez cały rok, więc nie przegap!

Aby rozpocząć akcję, mamy świetną ofertę na Cybernetyczny poniedziałek na słuchawki: bezprzewodowe słuchawki redukujące hałas Sony WH-CH700N kosztują 110 USD w Best Buy, do zaledwie 90 USD.

Sony słynie z doskonałej technologii redukcji szumów, a model WH-CH700N to przystępne wejście w świat wysokiej jakości bezprzewodowych słuchawek dousznych z redukcją szumów. Posiadają aktywną redukcję szumów, która może blokować irytujące dźwięki tła, takie jak biurowa paplanina lub drona silników samolotowych, więc świetnie nadają się, gdy trzeba się skupić.

Słuchawki są również wygodne, z dopasowanym dopasowaniem i wyściełanymi nausznikami, które są odchylane i odchylane na płasko, aby ułatwić przechowywanie, a także regulowany metalowy pałąk. Na lewym nauszniku znajdziesz elementy sterujące głośnością i odtwarzaniem, a także port ładowania micro-USB. Istnieje również opcja podłączenia wtyczki 3,5 mm, aby można było słuchać muzyki przez przewód, jeśli skończy się bateria. Na prawym nauszniku znajduje się przycisk do sterowania funkcją eliminacji szumów, którą możesz zmienić, aby sterować Asystentem Google, Alexą lub Siri, jeśli wolisz opcję asystenta głosowego.

Po jednym naładowaniu słuchawki Sony WH-CH700N działają nawet do 35 godzin odtwarzania, a funkcja szybkiego ładowania pozwala uzyskać kolejną godzinę odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania. Ogólnie rzecz biorąc, dzięki wysokiej jakości wykonania, doskonałej redukcji szumów i szeregowi dodatkowych funkcji, są to świetne zakupy.

Ta oferta słuchawek z redukcją szumów Sony to tylko jedna z najlepszych ofert dostępnych w Cybernetyczny poniedziałek 2019. Możesz także uzyskać ogromne oszczędności na elektronice i gadżetach, takich jak telewizory 4K, Instant Pots, zegarki Apple i konsole do gier. Ale kto ma czas przeszukać Internet, aby znaleźć najlepsze ceny? Aby Ci pomóc, Digital Trends aktualizuje listę najlepszych ofert w ciągu dnia. Udaj się do naszego centrum ofert w cyber poniedziałek, aby go zobaczyć.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]