Bezprzewodowe słuchawki Bose Quiet Comfort 35 70 USD zniżki na Cybernetyczny poniedziałek


Bose QuietComfort 35 II

Jeśli szukasz pary bezprzewodowych słuchawek redukujących hałas, dziś nadszedł czas na działanie! Dzięki ofertom rozciągającym się od Czarnego Piątku do Cybernetycznego poniedziałku wciąż działa jedna z najlepszych ofert słuchawek na Cybernetyczny poniedziałek: 70 USD za fantastyczne słuchawki Bose QuietComfort 35 II, więc płacisz 280 USD zamiast zwykłych 350 USD.

Słuchawki QuietComfort 35 II to jedne z najlepszych słuchawek z redukcją szumów na rynku. W naszej recenzji chwaliliśmy ich za wygodę, jakość dźwięku i zdolność tłumienia hałasu. Bose jest ulubioną marką wśród podróżników i audiofilów ze względu na czysty, niezakłócony dźwięk, a te słuchawki są szczególnie popularne w podróżach lotniczych. Redukcja hałasu może wyciszyć irytujące dźwięki tła, takie jak dron silników samolotowych lub ryk pociągu na jego torach, więc jeśli szukasz sposobu na skupienie się lub relaks podczas jazdy, są one doskonałym wyborem.

Słuchawki są dobrze wykonane i solidne, a dzięki futerałowi zapewniają bezpieczeństwo, gdy nie są używane. Nauszniki pokryte są miękką skórą, która dobrze przylega do uszu, a zewnętrzna część miseczki jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: standardowa czerń, srebro lub funky różowe złoto.

W pudełku ze słuchawkami znajdziesz kabel do przewodowego słuchania na wypadek wyczerpania baterii. Mówiąc o tym, bateria na nich wystarcza na około 20 godzin odtwarzania. Jeśli chcesz zmienić ustawienia słuchawek, możesz użyć aplikacji Bose Connect, która ułatwia także parowanie i przełączanie między wieloma urządzeniami mobilnymi.

Jeśli nie skusi Cię nowa para słuchawek, przez cały dzień w Cybernetyczny poniedziałek będą wspaniałe zniżki na wiele innych produktów, takich jak telewizory, urządzenia fitness, konsole do gier i laptopy. W firmie Digital Trends będziemy przeczesywać Internet, aby znaleźć wszystkie najlepsze oferty najlepszych sprzedawców, takich jak Amazon, Best Buy i Walmart, aby pomóc Ci znacznie zaoszczędzić na zakupach elektroniki. Aby zobaczyć listę najlepszych oszczędności, jakie można dziś uzyskać, odwiedź nasze centrum ofert w Cybernetyczny poniedziałek, które będziemy aktualizować przez cały dzień.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów