American Express Personal Savings Review


Konto oszczędnościowe American Express

Kiedy myślisz o American Express, prawdopodobnie myślisz o marce karty kredytowej. Firma oferuje jednak również zestaw kont oszczędnościowych i certyfikatów depozytowych o bardzo konkurencyjnych stawkach. W tej recenzji American Express National Bank przyjrzymy się produktom i funkcjom bankowym AMEX.

Posiadając konto w American Express National Bank, możesz zarobić świetne oprocentowanie, ciesząc się tym samym wysokim poziomem obsługi klienta, jakiego oczekujesz od firmy takiej jak AMEX. A jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat zakładania biznesowego konta oszczędnościowego, bank może ci w tym pomóc!

Przegląd American Express National Bank

Nazwa produktu: American Express National Bank

Opis produktu: Podczas gdy American Express jest najbardziej znany z kart kredytowych, firma oferuje również internetowe konto oszczędnościowe, którego stopy procentowe należą do najwyższych w kraju. AMEX oferuje również różnorodne certyfikaty depozytowe, również o wysokim oprocentowaniu. Nie ma minimalnych wymagań dotyczących depozytu lub salda. Pamiętaj, że ten bank nie oferuje kont czekowych.

 • Produkty i usługi
 • Stopy procentowe
 • Opłaty i prowizje
 • Witryna / aplikacja
 • Obsługa klienta

Podsumowanie

Jeśli chodzi o Produkty i usługi, American Express National Bank oferuje wysokowydajne rachunki oszczędnościowe i certyfikaty depozytowe (CD). Jednak zauważalny jest brak konta czekowego. Stopy procentowe dzięki tym kontom są jednymi z najwyższych w kraju i znacznie lepszymi niż te, które znajdziesz w zwykłym banku. Łatwo jest ocenić American Express Opłaty i prowizje bo trudno byłoby je znaleźć. Istnieje tylko kilka rozproszonych opłat. Nie ma też wymaganego minimum, aby otworzyć konto. The Witryna / aplikacja jest łatwy w użyciu. Możesz pobrać aplikację na Androida lub iPhone'a. Wreszcie nie możesz pokonać Obsługa klienta kiedy jest 24/7.

American Express National Bank: Więcej niż karty kredytowe

Z ponad 150-letnią historią, American Express stał się jedną z wiodących firm kart kredytowych na świecie.

Ale w ostatniej dekadzie American Express sięgnął głębiej w przestrzeń bankowości internetowej.

Dzięki internetowi firmy nie muszą już otwierać oddziałów stacjonarnych, aby oferować produkty oszczędnościowe. Pomogło to rozwinąć markę American Express…, jednocześnie umożliwiając firmie oferowanie atrakcyjnych stóp procentowych.

American Express National Bank oferuje dwie opcje kont online: internetowe konta oszczędnościowe i certyfikaty depozytowe.

Funkcje American Express National Bank

American Express National Bank
Rodzaje rachunków bankowych Konto oszczędnościowe, płyty CD
Inne typy kont Karty kredytowe
Minimalny wymagany depozyt do otwarcia konta 1 USD
Liczba oddziałów Tylko Internet
Rozmiar sieci bankomatów Brak sieci bankomatów
Zwroty z bankomatów Nie dotyczy
Dostępność zdalnej wpłaty Nie; Może zdeponować czeki pocztą
Dostępność aplikacji „Witryna zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych
Aplikacje działają obecnie tylko z kartami kredytowymi, a nie z oszczędnościami ”
Bill Pay Nie dotyczy
Przekazy pieniężne od osoby do osoby Nie dotyczy
Przelewy pieniężne Elektroniczny Transfer Funduszy
Rodzaje obsługi klienta Telefon
Godziny obsługi klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Członek FDIC Certyfikat FDIC # 27471
Numer trasy / numer ABA # 124085066
Aktualne promocje „Kliknij, aby zobaczyć aktualne stopy procentowe;
Zobacz więcej promocji bankowych ”

Zobacz więcej promocji bankowych TUTAJ.

Rodzaje rachunków dostępne w American Express National Bank

Z kont American Express można korzystać wyłącznie do celów osobistych, rodzinnych lub domowych. Nie są one dostępne dla kont IRA, trustów ani kont firmowych.

Ponadto nie można łączyć kont IRA, trustów ani kont firmowych z osobistym kontem oszczędnościowym American Express. W rzeczywistości American Express ostrzega, że ​​może zamknąć lub zawiesić twoje konto, jeśli jest używane do celów biznesowych lub komercyjnych, lub jeśli jest połączone z kontem biznesowym lub kontem, którego nie posiadasz.

(Zamiast trustów, American Expres oferuje konta płatne na wypadek śmierci (POD), na których dochody z konta automatycznie przenoszą się na wskazanego beneficjenta na koncie po śmierci właściciela konta głównego).

Obsługa klienta

Mamy nadzieję, że nie będzie problemu z obsługą klienta. Ale jeśli to konieczne, możesz skontaktować się z zespołem American Express przez telefon 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Ta wygoda jest powszechna wśród instytucji tylko online.

Obsługa klienta American Express po stronie kart kredytowych jest wzorowa i należy oczekiwać tego samego po stronie bankowości.

American Express National Bank – osobiste konto oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe American Express jest podobne do opcji takich firm jak Discover Bank, Ally Bank i FNBO Direct.

Dzięki temu produktowi masz konto tylko online, które płaci bardzo konkurencyjne oprocentowanie, które często należy do najwyższych w kraju.

Jednak, jak w przypadku wielu rzeczy w życiu, nie wszystkie konta internetowe są takie same.

Pokrycie FDIC

Przed wszystkimi innymi opcjami – stopami procentowymi, opłatami itp. – ubezpieczenie przez Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC) jest absolutną koniecznością dla każdego otwieranego konta bankowego, zarówno online, jak i zwykłego.

Jak można się spodziewać, osobiste konto oszczędnościowe American Express jest objęte zwykłym ubezpieczeniem FDIC w wysokości 250 000 USD na konto, co daje pewność, że środki są gwarantowane do tego limitu.

Stopy procentowe

Kiedy patrzysz na głównych graczy na arenie internetowych kont oszczędnościowych (duże banki, w których możesz czuć się swobodnie, a nie przypadkowo, w małych instytucjach), osobiste konto oszczędnościowe American Express ma jedną z najwyższych dostępnych stóp procentowych.

Obecna stopa jest porównywalna lub wyższa niż inne wysokoprocentowe rachunki oszczędnościowe, takie jak Ally Bank, Capital One 360, CIT Bank i TIAA Bank. Tak naprawdę nie zobaczysz dużej różnicy w stawkach, chyba że wpłacasz na konto tysiące dolarów, ale mimo to American Express ma jedną z najwyższych stawek.

Ponieważ stawki często się zmieniają, zalecamy odwiedzenie naszej aktualnej tabeli stawek:

Zobacz aktualne stopy procentowe z American Express National Bank i innych banków internetowych.

Opłaty

Jeśli chodzi o opłaty, osobiste konto oszczędnościowe American Express ułatwia: nie ma żadnych. Nie ma również wymogu minimalnego salda – nawet do otwarcia konta. (Możesz zacząć od zaledwie 1 USD.) Nie ma również opłat za wypłacanie środków lub zamykanie konta.

Jedynym czasem, w którym uiścisz opłatę, będzie posiadanie debetu na rachunku lub poniesienie kary przedpłaty za wycofanie kwoty głównej z płyty CD przed datą jej wymagalności. Ponieważ jest to konto oszczędnościowe i zajmujesz się swoimi przelewami online, prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest niewiarygodnie niskie.

Wpłaty i wypłaty

Podobnie jak w przypadku innych internetowych kont oszczędnościowych, obsługa depozytów odbywa się za pośrednictwem przelewów online. Oznacza to, że musisz mieć konto w innym miejscu (zwykle zwykły bank, który oferuje uprawnienia do sprawdzania i inne niezbędne dodatkowe korzyści osobiste), ale proces transferu jest prosty i odbywa się za pomocą przelewów ACH, które zwykle wymagają jedynie dzień lub dwa.

Możesz także wysłać czek bezpośrednio do American Express, a bank również w ten sposób zdeponuje go na Twoim koncie. (Czek musi pochodzić z twojego konta, a nie z konta innej osoby).

Pamiętaj, że niektóre inne banki oferują elektroniczne depozyty czekowe poprzez zeskanowanie czeku lub zrobienie jego zdjęcia. American Express nie wdrożył jeszcze tej funkcji.

Otwórz osobiste konto oszczędnościowe American Express

Jak otworzyć osobiste konto oszczędnościowe American Express

Aby otworzyć konto, wystarczy złożyć wniosek online lub telefonicznie, a następnie zweryfikować konta internetowe, które chcesz połączyć z nowym osobistym kontem oszczędnościowym American Express.

Aby otworzyć osobiste konto oszczędnościowe American Express, musisz podać następujące informacje dla każdego posiadacza konta:

 • Numer ubezpieczenia społecznego
 • Adres e-mail
 • Adres domowy
 • Numer telefonu
 • Data urodzenia
 • Rachunki i numery routingu dla zewnętrznych rachunków bankowych, które powiążesz ze swoim kontem American Express

Zewnętrzne połączone konta bankowe muszą należeć do ciebie i mieć taką samą własność jak twoje osobiste konto oszczędnościowe American Express. Możesz połączyć aż trzy bieżące konta bankowe z kontem American Express.

American Express zweryfikuje twoje konto, dokonując na nim dwóch niewielkich wpłat testowych. Firma będzie wtedy wymagać weryfikacji zdeponowanych kwot. Gdy to zrobisz, Twoje konta zostaną połączone i będziesz działać.

Jak tylko pieniądze zostaną otrzymane i zaksięgowane na koncie, zaczniesz otrzymywać odsetki od tego konta.

Otwórz osobiste konto oszczędnościowe American Express

American Express National Bank – konto oszczędnościowe o wysokim zysku

To jest naprawdę wysokowydajne konto oszczędnościowe, które zapewnia ponadprzeciętne odsetki i ograniczony dostęp do twoich funduszy. Nie jest wymagany minimalny depozyt, aby otworzyć konto o wysokiej wydajności.

Zgodnie z rozporządzeniem D w sprawie Rezerwy Federalnej ten rodzaj konta umożliwia maksymalnie sześć wypłat lub obciążeń na cykl wyciągu. Z tego powodu na koncie nie ma karty bankomatowej, debetowej ani czeków, aby ułatwić częste wypłaty.

(Oto lista bezpłatnych kont czekowych online, które możesz sprawdzić, jeśli potrzebujesz konta czekowego).

To powiedziawszy, wielu użytkowników otwiera konto w American Express, aby skorzystać z wysokich stóp procentowych. Możesz podłączyć trzy zewnętrzne banki do swojego konta American Express, co sprawia, że ​​jest to świetne konto do oszczędności w nagłych wypadkach lub długoterminowych.

Aby sfinansować konto oszczędnościowe o wysokim zysku, możesz dokonywać wpłat ryczałtowych lub konfigurować powtarzające się depozyty – lub ich kombinację. Depozyty cykliczne mogą być miesięczne lub tygodniowe.

American Express National Bank – Certyfikaty depozytowe

American Express National Bank oferuje certyfikaty depozytowe na okres od sześciu do 60 miesięcy.

Odsetki są naliczane codziennie i są zasilane na konto CD co miesiąc. Masz cztery opcje, dokąd dokładnie trafi zainteresowanie:

 1. Może pozostać na koncie CD, gdzie będzie zarabiać złożone odsetki (jest to ustawienie domyślne)
 2. Można go przesyłać automatycznie na konto oszczędnościowe o wysokim zysku co miesiąc
 3. Możesz ustawić opcję automatycznego przesyłania na comiesięczne konto bankowe
 4. Można go wysyłać pocztą czekiem co miesiąc, co kwartał lub raz w roku

Wcześniejsze wypłaty: Możesz wypłacić odsetki zarobione w dowolnym momencie przed datą zapadalności CD. Jednak bank informuje, że zmniejszy to uzyskane odsetki. Zleceniodawca wycofany przed terminem zapadalności będzie podlegał karze za wcześniejsze wycofanie.

Kary za wcześniejsze wycofanie są następujące:

 • W przypadku płyty CD z terminem 12 miesięcy lub krótszym: Jeśli wypłacisz całe saldo główne lub konto zostanie zamknięte z jakiegokolwiek innego powodu, kara będzie wynosić 90 dni odsetek od wypłaconej kwoty, stosując stopę procentową podaną w dokumentach otwierających konto.
 • W przypadku płyty CD z terminem dłuższym niż 12 miesięcy: Jeśli wypłacisz całe saldo główne lub konto zostanie zamknięte z jakiegokolwiek innego powodu, kara będzie wynosić 180 dni odsetek od wypłaconej kwoty, stosując stopę procentową podaną w dokumentach otwierających konto.

Odnowienia CD: American Express z automatycznym rolowaniem płyt CD na nową płytę tego samego terminu. Będziesz miał 10 dni kalendarzowych od daty zapadalności, aby anulować przejście bez kary. Odnowienie nie nastąpi, jeśli określisz, że nie chcesz automatycznego odnowienia lub jeśli bank nie oferuje już płyty CD o tym samym terminie.

Możesz dodać środki na dysk CD po jego dojrzewaniu, ale tylko w ciągu 10-dniowego okresu karencji przy odnowieniu.

Stopy procentowe dla certyfikatów depozytowych (CD) są również konkurencyjne i różnią się w zależności od czasu trwania CD. Ponieważ stawki często się zmieniają, zalecamy odwiedzenie naszej aktualnej tabeli stawek:

Zobacz aktualne stopy procentowe z American Express National Bank i innych banków internetowych.

Bezpieczeństwo osobistego konta oszczędnościowego American Express

Jako platforma bankowości internetowej osobiste konto oszczędnościowe American Express robi wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo konta podczas transakcji biznesowych online lub na urządzeniu mobilnym.

Nieautoryzowane transakcje ograniczają Twoją odpowiedzialność do 50 USD, o ile powiadomisz bank w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dowiedzenia się o utracie lub kradzieży danych dostępowych do konta lub urządzenia mobilnego. W tym celu podany jest bezpłatny numer telefonu.

Inne zabezpieczenia oferowane przez bank obejmują:

 • Stałe monitorowanie aktywności na koncie pod kątem potencjalnych oszustw
 • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe za pomocą kodów jednorazowych na nierozpoznanych urządzeniach
 • Blokowanie nieautoryzowanego dostępu za pomocą licznych bezpiecznych zapór ogniowych
 • Korzystanie z szyfrowania Secure Socket Layer (SSL) w celu utworzenia bezpiecznego połączenia z przeglądarką
 • Jesteś automatycznie wylogowywany z konta po 10 minutach bezczynności
 • Bank nie udostępnia nikomu twoich nazw użytkowników i haseł

Czy należy otworzyć rachunek bankowy American Express National Bank?

Ogólnie rzecz biorąc, American Express National Bank oferuje świetne internetowe konto oszczędnościowe od zaufanej nazwy w branży finansowej. Jeśli szukasz najlepszych w swojej klasie stóp procentowych i zaufanego banku, sprawdź American Express.

Brak aktualnych bonusów powitalnych za osobiste konto oszczędnościowe American Express. Zobacz naszą listę ofert bonusów bankowych, aby zobaczyć aktualne oferty bonusów bankowych.

Aby uzyskać więcej informacji lub otworzyć osobiste konto oszczędnościowe American Express online, odwiedź stronę https://americanexpress.com/

Nota redakcyjna: Treści te nie są dostarczane przez American Express. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub rekomendacje wyrażone w tym artykule są opiniami autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w żaden inny sposób poparte przez American Express.