Amazon tworzy grę MMO „Władca Pierścieni”


Pozdrowienia, gracze! Witamy do nowej edycji Replay, błyskawicznego podsumowania wiadomości z gry WIRED. Niewątpliwie największą transakcją w tym tygodniu było ogłoszenie nowego Switch Lite firmy Nintendo, ale to dopiero początek. Jest też nowy Władca Pierścieni MMO na horyzoncie i Cuphead może dostaje program telewizyjny. Naciśnijmy grę.

Władca Pierścieni Czy kolejna szansa na MMO Glory, This Time From Amazon

Władca Pierścieni ma dużą, skomplikowaną historię w grach wideo. Słynne było to, że wkroczył do świata masowo multiplayer Władca Pierścieni w Internecie, gra, która rozpoczęła się w 2007 roku i do dziś jest kultowym faworytem ze względu na rozległe, szczegółowe podejście do życia w Śródziemiu.

Ta gra nie była jednak sukcesem, a teraz nadchodzi nowy, który chwyta chwałę, której nigdy nie osiągnął. Amazon Game Studios jest obecnie w trakcie opracowywania gry online dla wielu graczy we współpracy z Leyou Technologies, która podobno będzie bezpłatna i dostępna na PC i konsole. Pamiętasz, że Amazon rozwija się obecnie Władca Pierścieni Program telewizyjny, ale według doniesień te dwa wysiłki nie zostaną połączone. Tytuł może być jednak nieco lepszy niż gra, która pojawiła się przed nim – deweloperzy w Amazon pracowali nad MMO, począwszy od EverQuest do World of Warcraft. Jest w dobrych rękach.

Niektóre zmiany przychodzą do przełącznika Nintendo – i nie chodzi tylko o zmianę Lite

W tym tygodniu otrzymaliśmy główną (choć nie niespodziewaną) zapowiedź nowej, lekkiej wersji Nintendo Switch, która pojawi się jesienią. Model zawiera trwale przymocowane JoyCons i mniejszy ekran, ale nie ma stacji dokującej do telewizora, co czyni go przytulnym małym przenośnym dzieckiem w pączkującej rodzinie Nintendo Switch.

Jednak nie jest to jedyna zmiana, która przychodzi do Switcha. The Verge informuje, że Nintendo dokonało zgłoszeń do FCC, aby zmienić wewnętrzne komponenty podstawowej konsoli modelu, w szczególności system-on-chip, typ pamięci NAND i płytę CPU. Zmiana tych centralnych komponentów niekoniecznie oznacza, że ​​wydajność systemu lub możliwości ulegną zmianie w jakikolwiek sposób. Może to być po prostu przejście do tańszych komponentów lub z dala od wbudowanych problemów projektowych w oryginalnym sprzęcie. Tak czy inaczej, oznacza to, że wkrótce Switch może być trochę inny od oryginału, co jest prawdopodobnie dobrą rzeczą.

Cuphead Czy jest program telewizyjny Netflix

Netflix się kręci Cuphead, gra wideo o starych bajkach, w nową kreskówkę. Rozsądny. The Cuphead Showobecnie produkowany będzie przekazywać hołdy gry do animacji z czasów Fleischera z lat 30. XX wieku, by przypuszczalnie opowiadać zwariowane brutalne historie o czującym kubku i jego zmaganiach z otaczającym go światem. Jest to jednak trudne; jak pisał Yussef Cole elegancko, sztuka epoki Fleischera często czerpała z obrazów i tropów znalezionych we wcześniejszych pokazach minstrela, a Netflix będzie musiał ciężko pracować, aby nie wpaść w pułapkę powtarzania tych samych błędów z tamtej epoki bez zrozumienia kontekst tego, co robi. Zobaczymy, kiedy program zostanie uruchomiony, jeśli uda mu się nawlec tę igłę.

Zalecenie tygodnia: Śródziemie: Cień Mordoru, autorstwa Monolith Productions na PC, Xbox One, PlayStation 4

Kontynuujmy temat Tolkiena i polecamy jedną z najdziwniejszych, najbardziej adaptowanych gier wideo ze Śródziemia. Szorstka, brutalna i absolutnie nie-kanoniczna, ta błyskotliwie wykonana gra akcji trzeciej osoby stawia cię jako nadprzyrodzonego najeźdźcę, który atakuje Saurona przed wydarzeniami Władca Pierścieni, próbując się zemścić i obalić Czarnego Pana, zanim będzie mógł spowodować większe problemy. Gra znana jest z systemu Nemesis, w którym mechanika w grze wykonuje niestandardowe orki, które można zwalczać, z ciągłymi fabułami improwizowanymi przez algorytmy gry między tobą a twoimi wrogami orków. To było innowacyjne i fascynujące, a od tego czasu nie widzieliśmy nic podobnego.


Więcej świetnych opowiadań