Amazon Slash Ceny na Apple Watch i Fitbit Versa Smartwatches


Linia między smartwatches i fitness trackerami w ciągu ostatnich kilku lat stawała się coraz bardziej rozmyta, ponieważ aktywni technicy tracą uwielbiane krokomierze Bluetooth i wymagają więcej od swoich urządzeń do noszenia na ciele. Obecnie najlepsze i najbardziej popularne modele Fitbit to w pełni funkcjonalne modele, takie jak Versa i Ionic, podczas gdy „regularne” smartwatche, takie jak Apple Watch, są ładowane z różnego rodzaju funkcjami monitorowania aktywności, które umożliwiają tym urządzeniom wykonywanie podwójnych zadań, zarówno jako wearables i codzienne smartwatche.

Można również argumentować, że świetny projekt i ogromna popularność zegarka Apple Watch zmusiły firmy takie jak Fitbit do zwiększenia swojej gry, aby konkurować, a tego rodzaju konkurencja jest zawsze dobrą wiadomością dla miłośników technologii. Jeśli jesteś na rynku smartwatcha zarówno do codziennego noszenia, jak i do fitnessu, to kolejną dobrą wiadomością jest to, że Amazon ma dwa z naszych ulubionych produktów – Fitbit Versa i Apple Watch Series 3 – w sprzedaży już teraz w korzystnych cenach przed Prime Day 2019.

Fitbit Versa

Przegląd Fitbit Versa
Brenda Stolyar / Digital Trends

Fitbit przeszedł długą drogę od czasów prostych opasek na rękę do śledzenia aktywności, a firma oferuje teraz szereg w pełni wymodelowanych smartwatchów z funkcjami takimi jak kolorowe ekrany dotykowe i odtwarzanie muzyki. Fitbit Versa jest jednym z bardziej przystępnych cenowo, pakując wiele ciekawych elementów konstrukcyjnych w przyjazny dla budżetu smartwatch: Oprócz śledzenia pełnego zestawu wskaźników zdrowotnych, takich jak tętno i spalone kalorie, Fitbit Versa oferuje 24/7 aktywności Monitorowanie, może automatycznie śledzić ponad 15 treningów i sportów, w tym pływanie (jest wodoodporny do 50 metrów) i może synchronizować się ze smartfonem, aby wysyłać powiadomienia i wiele więcej.

Fitbit Versa może również przechowywać i odtwarzać do 300 utworów bezpośrednio na zegarku, co oznacza, że ​​nie musisz mieć ze sobą telefonu podczas treningów, aby przesyłać strumieniowo i cieszyć się muzyką. Zwykle 200 dolarów, Fitbit Versa jest dostępny w kilku kolorach na Amazon w tej chwili (w całości czarny, szary / srebrny i brzoskwiniowy / różowe złoto) za 170 USD po ładnym rabacie 30 USD. The Wersja Versa Lite jest również oznaczona w kilku kolorach do około 145-150 $, a tutaj możesz przeczytać więcej o tej przyciętej wersji.

Apple Watch Series 3

kwartalnik z serii Apple Watch Gps 3 Review 4
Julian Chokkattu / Digital Trends

Apple Watch okazał się wielkim sukcesem na rynku, na którym inne firmy miały problemy ze zdobyciem popularności, i chociaż to urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim do użytku jako smartwatch na co dzień, Apple Watch Series 3 służy również jako fantastyczny tracker fitness. Naturalnie oferuje elegancką, solidną i intuicyjną konstrukcję, której oczekujemy od produktów Apple wraz ze znakomitym oprogramowaniem i pełnym zestawem funkcji, od śledzenia zdrowia i aktywności po połączenia na rękę i sterowanie głosowe.

W ślad za wersją Series 4, Apple Watch Series 3 jest często dyskontowany od niedawna: zniżka w wysokości 80 USD od ceny naklejki pozwala na pobranie tego wspaniałego smartwatcha w rozmiarze 38 mm za jedyne 199 USD, podczas gdy większy rozmiar 42 mm to w sprzedaży za 229 USD. Szeregowy smartwatch serii 3 o wymiarach 38 mm jest obecnie niedostępny w Amazon, ale Walmart ma do dyspozycji za tę samą obniżoną cenę 199 USD.

Szukasz więcej świetnych rzeczy? Znajdź tanie trackery fitness, alternatywy Fitbit i więcej na naszej stronie z ofertami kuratorskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.