Amazon Slash 102 USD za Samsung Harman Kardon Soundbar


samsung soundbars hw adaptacyjny tryb dźwięku q60r

Obchody czwartego lipca mogą się odbyć, ale sprzedaż naszych ulubionych sprzedawców internetowych: http://www.digitaltrends.com/dtdeals/best-amazon-prime-day-deals/ nadal jest niczym dym rano po pokazie sztucznych ogni. Amazon pasował do swoich konkurentów podczas tego święta, obniżając ceny przed Prime Day 2019. Sprawdź ich umowa na Samsung HW-Q60R Harman Kardon Soundbar jeśli szukasz systemu dźwiękowego do telewizora Samsung 4K.

W porównaniu z 500 $, soundbar HW-Q60R jest teraz tylko 398 $ na Amazon. To o 102 dolary więcej gotówki, którą możesz wykorzystać w oczekiwanym przez Prime giganta programie Prime Day lub innej sprzedaży czwartego lipca. Po pojawieniu się tych wszystkich ofert zalecamy, abyś zamówił je dziś, gdy zapasy są dostępne.

Podnieś swoje wrażenia z rozrywki dzięki listwie dźwiękowej HW-Q60R. Pochodzi z technologii wiązek akustycznych firmy Samsung. Ta funkcja generuje szersze, bardziej wciągające pole dźwiękowe dostarczane przez otwory kierunkowe. To sprawia, że ​​dźwięk wydaje się pochodzić z miejsca, w którym dzieje się akcja na ekranie, dzięki czemu możesz poczuć się jak rzeczywista część sceny.

HW-Q60R ma również coś dla graczy. Samsung zaprojektował ten soundbar, aby wykryć, kiedy grasz, i zoptymalizować dźwięk w czasie rzeczywistym. To ustawienie, nazywane trybem gry Pro, może przenieść Cię do centrum gry.

Samsung HW-Q60R został zaprojektowany tak, aby pasował do flagowych telewizorów marki. Jeśli masz telewizor QLED, możesz łatwo skonfigurować go za pomocą tego listwy dźwiękowej za pomocą połączeń typu plug-and-play lub połączeń bezprzewodowych. Możesz także użyć jednego OneRemote do sterowania zarówno listwą dźwiękową, jak i telewizorem.

Jeśli szukasz przyzwoitego soundbaru z jednej z najbardziej zaufanych marek kina domowego, Samsung HW-Q60R Harman Kardon Soundbar to świetna opcja. Zamów swoje z Amazon teraz po obniżonej cenie 398 USD.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą recenzję listew dźwiękowych HW-Q60R i Q70R. Jeśli chcesz uaktualnić swój telewizor, aby był wyposażony w nowy soundbar, możesz również sprawdzić naszą kolekcję najlepszych ofert Prime Day 4K TV. Szukasz więcej oszczędności? Odwiedź naszą stronę z ofertami kuratorskimi, aby zaoszczędzić na świetnej technologii w każdym pokoju w domu.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.