Amazon pobiera 35% zniżki na zestaw ekranów dotykowych Micheal Kors Access Runway


krople amazonu cena zestaw startowy mk dostęp ar

Istnieje prawie nieskończona liczba opcji dostępnych dla smartwatches. Wybór odpowiedniego dla siebie modelu może zająć dużo czasu i badań. Dla tych, którzy chcą poślubić funkcję i styl, The Pas startowy Michaela Korsa smartwatch może po prostu być. Ten zestaw z ekranem dotykowym jest zazwyczaj notowany na 425 $, ale Amazon daje ci szansę na zdobycie tego 35%.

Po obniżonej cenie 275 USD otrzymasz blask i urok tego niesamowitego kawałka techniki. Pas startowy Michael Kors Access to pełnowartościowy smartwatch z ekranem dotykowym, który ma minimalistyczny, a jednocześnie elegancki wygląd. 41-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota doskonale nadaje się dla osób z małymi nadgarstkami, ponieważ nie wygląda ani zbyt zwinnie, ani zbyt mocno. Access Runway to pierwszy smartwatch marki, który jest wyposażony w opcję przełączenia opaski ze stali nierdzewnej 18 mm na czarny lub różowy pasek silikonowy. Ale jeśli szukasz czegoś bardziej zewnętrznego, proponujemy najnowszą ofertę zegarków Garmin.

Smartwatch jest zasilany przez Google Wear OS i zapewnia powiadomienia o smartfonie, funkcje ekranu dotykowego, śledzenie aktywności, niestandardowe cele lub ustawienia alarmu, sterowanie muzyką i łączność Bluetooth. Chociaż to urządzenie obsługuje iOS 9.3 i nowsze wersje, użytkownicy Androida z co najmniej OS 4.4 lub nowszym mogą korzystać z dodatkowych funkcji. Na przykład właściciele iOS zawsze muszą upewnić się, że aplikacja Wear OS pozostaje aktywna na tle urządzenia, aby powiadomienia były zsynchronizowane. Z drugiej strony osoby posiadające telefony z Androidem mogą łatwo uzyskać dostęp do Google Assistant i docenić płynniejsze przejścia między aplikacjami lub poleceniami.

Michael Kors udowadnia, że ​​styl ma wiele twarzy. Access Runway ma wiele twarzy do oglądania, które pozwalają spersonalizować tarczę zegarka i dostosować ją do swojego nastroju. Bateria tego smartwatcha o pojemności 300 mAh została opublikowana, aby zapewnić jej żywotność przez cały dzień. Jednak po przeprowadzeniu testu nasz zespół ds. Trendów cyfrowych zauważa, że ​​zegarek trwał tylko nieco ponad 12 godzin, co jest wystarczające, biorąc pod uwagę, że działa on z czujnikiem tętna i wbudowanym GPS.

Zestaw ekranowy dotykowego pasa startowego Michael Kors może być teraz dostępny za 275 USD na Amazon. Złóż oświadczenie i zapłać 150 $ oszczędności za fajny smartwatch oraz wymienne silikonowe paski.

Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat Michael Kors Access Runway lub zapoznaj się z naszym przeglądem najlepszych smartwatchów z 2019 roku. Uzyskaj dostęp do wczesnych ofert Prime Day z naszej strony z ofertami kuratorskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.