Amazon oferuje oferty Killer na tych laptopach Apple MacBook Pro i MacBook Air


Wszyscy wiemy, że produkty Apple mogą być nieco zawyżone, ale to nie powstrzymuje konsumentów przed ich zakupem. Czemu? Ponieważ urządzenia Apple są niesamowicie szybkie, wspaniale zaprojektowane i działają długo. Kilka dobrych okazów Apple to 15-calowy MacBook Pro i 13-calowy MacBook Air. Pierwszy z nich to oferta laptopów premium firmy, a drugi to prawdopodobnie pierwszy na świecie Ultrabook. Zaoszczędź nawet 500 USD, kupując dziś te potężne komputery przenośne w Amazon.

MACBOOK PRO 15 – 2299 USD, było 2799 USD

Apple Macbook Pro 15 Air Amazon Deals 2018 768x768

MacBook Pro 15 wygląda prawie dokładnie tak, jak jego poprzednicy 2017 i 2016, z wyjątkiem jednej znaczącej aktualizacji sprzętu: klawiatury. Jedną z rzeczy, które nam się nie podobały w starszym modelu, była klawiatura o niskim skoku, która sprawiała, że ​​użytkownicy czuli się, jakby pisali na bloku drewna. Na szczęście Apple w większości rozwiązało ten problem. Klawisze są teraz bardziej miękkie i nie są już nieprzyjemnie głośne. Ogólnie rzecz biorąc, pisanie na klawiaturze stało się przyjemniejszym doświadczeniem. Jednak kluczowy skok jest wciąż frustrująco krótki, a uruchamianie jest nadal klikalne.

Jak zwykle MacBook Pro 15 oferuje wiodący w branży wyświetlacz i dźwięk. 15-calowy ekran jest nadal piękny, a proporcje Apple 16:10 (większość ekranów laptopów to 3: 2), zapewniając więcej miejsca w pionie, aby uzyskać pełniejszy obraz pracy. Kolory są niezwykle dokładne, poziomy czerni są świetne, a zdjęcia wyglądają całkowicie naturalnie, co czyni go doskonałym laptopem dla fotografów i kreatywnych profesjonalistów. W rzeczywistości MacBook Pro to nasz wybór najlepszego laptopa do edycji zdjęć. To samo dotyczy wzmacniających głośników stereo, które oferują niesamowicie głośny dźwięk wypełniający pomieszczenie, który zachowuje bogactwo wypowiadanych słów i subtelności muzyki.

Niestety MacBook Pro 15 nadal nie ma portów. Istnieją cztery porty Thunderbolt 3 i gniazdo słuchawkowe. To wszystko. Ta decyzja może być wybiegająca w przyszłość, ponieważ coraz więcej urządzeń peryferyjnych wyposaża się w USB-C, ale brak gniazda karty SD jest dziwny, ponieważ jest sprzedawany reklamom.

MacBook Pro 15 ma teraz większą moc dzięki uprzejmości procesora Intel Core i9. Starszy Core i7 jest nadal dostępny dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, ale naprawdę możesz poczuć różnicę między nimi. Przy skoku do ośmiu rdzeni zauważyliśmy ogromny wzrost wydajności. Ulepszenie wynika również z poprawki oprogramowania Apple MacBook Pro, która naprawiła problem dławienia. Możesz otworzyć jednocześnie wiele ciężkich programów, takich jak Photoshop i Final Cut Pro X, a obsługa pozostanie bezproblemowa.

Żywotność baterii tego laptopa jest przyzwoita. Apple twierdzi, że może to potrwać 10 godzin na jednym ładowaniu, a widzieliśmy to w naszym teście pętli wideo w wysokiej rozdzielczości. Przeglądanie sieci było zdecydowanie mniej imponujące po ośmiu godzinach. Te liczby nie są straszne, ale widzieliśmy lepiej.

MacBook Pro 15 jest najmocniejszym jak dotąd komputerem MacBook i został zaprojektowany z myślą o przyszłości dzięki wyborowi portów. Jest to kosztowne, ale jeśli szukasz niezrównanej wydajności, nie rozczarujesz się. Zdobądź jeden za niesamowitą 500 $ zniżki na Amazon. Zamiast zwykłej ceny wynoszącej 2799 USD, zdobądź ją za 2299 USD. A jeśli zapłacisz kartą Visa Rewards i uzyskasz zgodę, od razu zyskasz dodatkowe 60 USD, co obniży cenę do 2239 USD.

ODNOWIONE POWIETRZE MACBOOK – 648 USD, było 999 USD

Apple Macbook Pro 15 Air Amazon Deals 2018 Recenzja 5870 768x768

MacBook Air, prawdopodobnie pierwszy Ultrabook, jest teraz cieńszy i lżejszy niż kiedykolwiek, ale wciąż ma tę samą moc i solidną jakość wykonania typową dla urządzeń Apple. Najnowsza wersja MacBooka Air sprzedaje zwykle za 999 USD, ale teraz Amazon oferuje zniżkę 351 USD na odnowioną jednostkę. Kup jeden za 648 $ zamiast 999 $. Aby uprzyjemnić ofertę, możesz natychmiast uzyskać dodatkowe 60 USD po zatwierdzeniu karty Visa Amazon Rewards, obniżając cenę do 588 USD.

Cienka i lekka konstrukcja MacBooka Air była jego cechą charakterystyczną. Dziś jednak istnieją inne MacBooki i laptopy, które są cieńsze i lżejsze. Nawet jeśli nie jest już mistrzem wagi piórkowej, MacBook Air nadal ma doskonałą jakość wykonania, dzięki ekologicznej aluminiowej obudowie. Jest to elegancki laptop o tej samej estetyce, co reszta jego rodziny MacBook.

Najnowsza wersja MacBooka Air wygląda prawie dokładnie tak jak poprzednia, z kilkoma znaczącymi aktualizacjami sprzętu i oprogramowania. Starsza wersja jest wyposażona w pojedynczy port Thunderbolt 2 i dwa porty USB 3; najnowszy ma zamiast tego dwa porty Thunderbolt 3 (USB-C). Poprzedni jest zasilany dwurdzeniowym procesorem i5 1,8 GHz. Chociaż oba modele mają 13-calowy ekran podświetlany diodami LED, nowszy wyświetlacz MacBooka Air jest ulepszony dzięki technologii Apple True Tone. Ekran ma teraz zdolność dostosowywania się do światła otoczenia, aby obrazy wyglądały bardziej naturalnie, z dokładnymi kolorami, które nie są przesycone. Nie jest to jednak najlepszy ekran, jaki napotkaliśmy na MacBooku (ten zaszczyt przypada MacBookowi Pro), ponieważ nie jest tak jasny, jak się spodziewaliśmy, ale nadal wygląda fantastycznie.

Ten MacBook Air, współpracujący z procesorem Intel i5, ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Okazało się szybkie i działało dobrze, gdy wykonano normalne codzienne czynności, takie jak strumieniowe przesyłanie filmów, praca w Photoshopie, edytowanie tekstu i przeglądanie stron internetowych. Zauważyliśmy jednak pewne spowolnienie, gdy mieliśmy wiele przeglądarek, aplikacji i programów otwartych jednocześnie, ale nie na tyle, aby wzbudzić obawy.

MacBook Air może pracować do ośmiu godzin przy lekkim przeglądaniu stron internetowych. Choć nie jest to zła liczba, blednie w porównaniu z MateBookiem X Pro Huawei, który w naszym teście zdążył dziewięć i pół godziny.
Jeśli jesteś zdecydowany kupić MacBooka, ale nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy, MacBook Air jest dla Ciebie.

To wszechstronny przenośny laptop, który oferuje solidną wydajność i najwyższą jakość wykonania. Pobierz najnowszą wersję MacBooka Air za 648 USD.

Odwiedź naszą wyselekcjonowaną ofertę, aby uzyskać więcej ofert na MacBooka i laptopa oraz inne niesamowite zniżki.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów