Amazon obniża ceny tych wysokiej jakości słuchawek redukujących hałas na Cyber ​​Tydzień

[ad_1]

Zagłuszanie hałasu świata nie jest tak trudne, gdy masz słuchawki z redukcją szumów. Włączenie ich pozwala uzyskać zupełnie nowy poziom izolacji audio, idealny do skupienia się na zadaniach i relaksie. Jeśli przegapiłeś okazję złapania pary puszek z redukcją szumów podczas wyprzedaży w Czarny piątek i Cyberponiedziałek, nie martw się, ponieważ oferty trwają przez Cyber ​​Tydzień. Amazon nadal ma wysokiej klasy Sony WH-1000MX3 i Bowers & Wilkins PX zdyskontowanych nawet o 102 USD. Dzięki zbliżającym się wakacjom wyprzedaż ta jest również świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na prezentach dla miłośników muzyki w Twoim życiu.

Sony WH-1000MX3 – 278 USD (72 USD zniżki)

Sony Wh-1000x słuchawki z pełnym kątem
Rich Shibley / Digital Trends

Sony WH-1000MX3 jest tak imponujący, że nasz zespół recenzentów Digital Trends nazwał je najlepszymi słuchawkami bezprzewodowymi i redukującymi szumy w tym roku. Jest wyposażony w niesamowitą technologię redukcji szumów, która skutecznie blokuje dźwięk w tle, niezależnie od tego, czy dochodzi z urządzeń, pojazdów czy ludzi. Ta funkcja pozwala słyszeć każdą nutę, słowo, szczegół i melodię z wielką czystością, niezależnie od tego, jak głośno jest w otoczeniu. Twoje wrażenia słuchowe są jeszcze lepsze dzięki potężnemu procesorowi audio, który przenosi Twoje filmy, muzykę i nagrania na żywo na zupełnie nowy poziom.

Smukłe i lekkie słuchawki redukujące szumy Sony są przystosowane do długich sesji odsłuchowych. Głębokie wnętrze nauszników i wyściełany pałąk zapewniają dokładne dopasowanie, które pozostanie wygodne nawet po wielu godzinach. A dzięki obrotowemu i składanemu profilowi ​​oraz futerałowi w twardej skorupce w zestawie możesz łatwo przechowywać je lub zabierać ze sobą w podróż.

Mówiąc o podróży, ta para ma wystarczającą moc baterii, aby towarzyszyć Ci w codziennych dojazdach do pracy lub długodystansowych lotach. Szacuje się, że zapewnia czas odtwarzania do 30 godzin, a gdy poziom soku jest niski, funkcja szybkiego ładowania przywróci go do działania w krótkim czasie.

Skorzystaj ze sprzedaży Amazon i przynieś do domu Sony WH-1000MX3 za jedyne 278 USD, 72 USD poniżej zwykłej ceny 350 USD.

KUP TERAZ

Bowers & Wilkins PX – 298 USD (102 USD zniżki)

Bowers and Wilkins PX
Greg Mombert / Digital Trends

Warto również sprawdzić Bowers & Wilkins PX. Ten model jest pierwszym wejściem znanej brytyjskiej firmy audio na rynek z redukcją szumów, oferując podróżnym i profesjonalistom opcję pełną technologii. Ich przetworniki są delikatnie ustawione pod kątem, aby zapewnić bardziej naturalną perspektywę stereo i krystalicznie czystą reprodukcję dźwięku z bogatym basem, niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy grasz z ulubionymi utworami.

Jeśli chcesz zmodyfikować część świata zewnętrznego, którą chcesz usłyszeć, możesz to łatwo zrobić za pomocą słuchawek z redukcją szumów Bowers & Wilkins. Ich funkcja adaptacyjnej redukcji szumów (ANC) pozwala wybrać jeden z trzech trybów, dzięki czemu można uzyskać optymalną izolację w dowolnym miejscu. Dostępny jest tryb samolotowy, który całkowicie blokuje hałas silnika podczas podróży, tryb biurowy, aby ograniczyć dźwięki w tle, a jednocześnie być w stanie słyszeć rozmowy, oraz tryb miejski, jeśli chcesz być świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie.

Bowers & Wilkins PX są wyposażone w przyciski na prawym nauszniku, które umożliwiają szybką regulację ustawień w locie. Ale to, co naprawdę sprawia, że ​​są wygodne w użyciu, to wbudowane czujniki, które pozwalają na bardzo inteligentny system sterowania. Podniesienie nauszników lub zawieszenie ich na szyi zatrzyma odtwarzanie muzyki, a po ponownym założeniu muzyka zostanie wznowiona. Z drugiej strony ich zdjęcie spowoduje przejście w tryb głębokiego uśpienia, aby wydłużyć żywotność baterii.

Dzięki wyjątkowej budowie, wzornictwu, stylowi i funkcjonalności Bowers & Wilkins PX są solidnymi konkurentami w stosunku do najlepszych marek Bose i Sony. Kup te słuchawki redukujące hałas na Amazon za jedyne 298 USD i odejdź z 102 USD oszczędności.

KUP TERAZ

Szukasz więcej? Odwiedź naszą wyselekcjonowaną stronę z ofertami, aby uzyskać ekscytujące zniżki na prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne, przenośne głośniki i inne produkty audio.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]