Amazon Drops Price Garmin Vivofit Jr. Kids Zespoły fitness do 70 $


garmin vivofit jr amazon prime day deal

Prime Deal 2019 to świetny czas na podarowanie dzieciom, siostrzenicom lub siostrzeńcom przyjaznej dzieciom technologii, którą z pewnością pokochają. Możesz uzyskać różne elektroniki, które dzieci mogą znaleźć rozrywkę podczas letniej przerwy i pomocne, gdy wrócą do szkoły. Ale jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że odwrócą wzrok od ekranu, sprawdź ofertę na stronie Prawdziwy kwiat i Złamana Lawa Zespoły fitness Garmin Vivofit Jr. Są dostępne na Amazon w cenie 70 USD tylko podczas tej 48-godzinnej sprzedaży.

Vivofit Jr. to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci zarówno w fitness, jak i technologię noszenia bez zrywania banku. Zdobądź 13% mniej niż zwykle 80 USD, kiedy zamawiasz od Amazon od 15 do 16 lipca.

W dzisiejszym społeczeństwie dzieci dorastają przyzwyczajone do rozrywki na żądanie, co może być przyczyną otyłości u dzieci, jeśli dzieci nie są wystarczająco regularnie ćwiczone. Aby się przed tym zabezpieczyć, pozwól młodym przenieść się z telewizora, komputera lub urządzenia mobilnego za pomocą Garmin Vivofit Jr. Ta taśma fitness jest doskonałym narzędziem dla rodziców, aby utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie swoich dzieci.

Vivofit Jr. jest gotowy do pracy z dziećmi. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać zabawę dzieci, która może być chropowata w wieku od 4 do 9 lat. Dzięki wodoodporności 5 ATM ten fitness tracker może być nawet noszony podczas ćwiczeń związanych z wodą.

Dzięki bezpłatnej aplikacji, która łączy się z Garmin Vivofit Jr., rodzice mogą zobaczyć działania swoich dzieci. Mogą również przypisywać zadania i obowiązki, które ich dzieci mogą zobaczyć na swoich zespołach. Usiądźcie z dziećmi i ustawcie system nagród, aby zachęcić ich do osiągania codziennych celów.

Tego lata daj swojemu dziecku urządzenie do śledzenia aktywności fizycznej i aktywności Garmin Vivofit Jr. Oboje Prawdziwy kwiat i Złamana Lawa wzory są dostępne na Amazon po obniżonej cenie 70 USD. Ta transakcja działa tylko podczas Prime Day, więc zgłoś się już dziś.

Szukasz więcej ofert Prime Day na urządzenia inteligentnego domu, urządzenia kuchenne lub e-skutery? Odwiedź naszą stronę z ofertami kuratorskimi, aby być na bieżąco z najnowszymi zniżkami technologicznymi i nowościami w Internecie.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.