Amazon Drops Discount na monochromatycznej drukarce laserowej Brother HL15100DN


monochromatyczna drukarka laserowa brat hl l5100dn Amazon sprzed dnia

Biura i małe firmy wymagają szybkich i ekonomicznych drukarek, aby nadążyć za liczbą dokumentów wymagających drukowania. Zwykle środowiska profesjonalne potrzebują drukarek monochromatycznych, takich, które drukują tylko czarnym tuszem. Na rynku dostępnych jest wiele szybkich i niedrogich drukarek monochromatycznych. Dobrą opcją byłoby urządzenie Brother HL-L5100DN. Ta monochromatyczna drukarka laserowa jest zwykle sprzedawana za 200 USD, ale Amazon obniżył cenę o 16%, obniżając koszty do 168 USD.

HLL5100DN umożliwia szybkie drukowanie do 42 stron na minutę, aby nadążyć za tempem Twojej firmy. Tworzy raporty, arkusze kalkulacyjne, korespondencję i inne dokumenty biznesowe z ostrą rozdzielczością. Można go skonfigurować tak, aby drukował automatycznie po obu stronach, aby pomóc zaoszczędzić papier i pieniądze oraz zmaksymalizować wydajność.

Jeśli kupisz tę drukarkę, zawiera ona kasetę z tonerem o standardowej wydajności (TN-8200), która może wydrukować do 3000 stron. Aby zmniejszyć koszty, dostępna jest również kaseta z tonerem o dużej wydajności (TN-850), która może wydrukować 8 000 stron. HL-L5100DN jest zakwalifikowany do Energy Star i wyposażony jest w tryb głębokiego spoczynku, który zużywa tylko 1,3 wata mocy, gdy jest nieaktywny.

HL-L5100DN jest wyposażony w tacę papieru, która może pomieścić 250 arkuszy papieru. Oznacza to, że nie musisz ciągle go uzupełniać. Ta taca jest regulowana dla papieru formatu Letter lub Legal. Jest również wyposażony w wielofunkcyjny podajnik, który może pomieścić 50 arkuszy papieru o specjalnych rozmiarach, takich jak koperty i karty. Dostępne są opcjonalne tace, które zapewniają dodatkową elastyczność. Dzięki nim możesz rozszerzyć HL-L5100DN o 13 000 arkuszy papieru.

Drukarka ma wbudowaną sieć Ethernet, która umożliwia drukowanie w sieci współdzielonej. Można go również skonfigurować tak, aby był dostępny dla kompatybilnych smartfonów i urządzeń za pośrednictwem aplikacji Brother iPrint & Scan do drukowania bezprzewodowego.

HL-L5100DN może również chronić przed nieautoryzowanym drukowaniem, aby chronić poufne informacje za pomocą Secure Function Lock. Ta funkcja daje administratorom i kluczowym pracownikom możliwość ograniczenia korzystania z funkcji drukarki. A jeśli masz problemy z rozwiązywaniem problemów z drukarką, nie martw się. Brother oferuje bezpłatną obsługę telefonu przez cały okres eksploatacji drukarki.

Aby zapewnić niezawodne drukowanie, Brother HL-L5100DN jest niezawodnym wyborem. Zdobył dobrą ocenę 4 na 5 gwiazdek w Amazon. Musimy jednak wspomnieć, że nie jest to drukarka Wi-Fi, co oznacza, że ​​musi ona być fizycznie podłączona do komputera, aby mogła współdzielić sieć. Ponieważ jest to drukarka monochromatyczna, nigdy nie będzie drukować w kolorze. W tym celu warto sprawdzić Brother HL-3170CDW i inne kolorowe drukarki laserowe.

Znajdź tańsze drukarki w cenie poniżej 100 USD i wczesne oferty Prime Day, przeglądając naszą stronę z ofertami kuratorskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.