Amazon Cuts Ceny domowych ładowarek EV JuiceBox i ChargePointZbliżając się do Prime Day 2019, Amazon nadal dyskontuje inteligentne urządzenia domowe wszystkich odmian. Amazon obniżył ceny ładowarek domowych do pojazdów elektrycznych ChargePoint, JuiceBox i Siemens Level 2, aby pomóc kierowcom pojazdów typu plug-in znacznie szybciej naładować akumulatory samochodowe i SUV niż podłączyć do zwykłego domowego gniazdka elektrycznego.

Znaleźliśmy najlepsze rabaty na domowej ładowarce EV Level 2 na Amazon i umieściliśmy je w jednym miejscu. Ładowarki różnią się mocą, od 30 do 40 amperów, długości kabli ładujących i sposobem podłączenia do usługi elektrycznej – wtyczką lub przewodem. Jeśli planujesz zainwestować w ładowarkę poziomu 2 do swojego domu lub zmęczysz się długim czasem ładowania po podłączeniu do zwykłego gniazdka 110–120 V, te pięć ofert pomoże Ci zaoszczędzić do 150 USD.

Ładowarka ChargePoint Level 2 Home EV – przewodowy, 18-metrowy kabel– 130 USD

Domowe ładowarki ChargePoint Level 2 EV to 240-woltowe stacje 32-amperowe, które ładują Twój pojazd do sześciu razy szybciej niż podłączenie go do zwykłego gniazdka ściennego. Po podłączeniu do jednego z modeli ChargePoint, twój samochód dodaje do 25 mil zasięgu jazdy na godzinę. Korzystając z aplikacji ChargePoint, można regulować czas ładowania domu, gdy stawki są niskie, jeśli firma energetyczna oferuje rozliczanie czasu użytkowania. Aplikacja uzyskuje również dostęp do ogólnopolskiej sieci ładowarek ChargePoint. Podobnie jak w przypadku wszystkich domowych ładowarek elektrycznych ChargePoint, możesz sterować tym modelem za pomocą poleceń głosowych Alexa.

Ten model ChargePoint jest okablowany na stałe i musi zostać zainstalowany przez licencjonowanego elektryka. W przeciwieństwie do stacji plug-in, które muszą być zainstalowane wewnątrz, możesz mieć wbudowany model zainstalowany wewnątrz lub na zewnątrz domu. Ten model jest wyposażony w kabel o długości 18 stóp.

Zwykle wyceniona na 649 USD ładowarka internetowa ChargePoint Level 2 Home EV jest w cenie 519 USD. Jeśli chcesz ładowarkę o poziomie 2 EV, zwłaszcza jeśli potrzebujesz instalacji zewnętrznej, skorzystaj z tej obniżonej ceny.

Kup Teraz

Ładowarka ChargePoint Level 2 Home EV – wtyczka, 18-metrowy kabel– 140 USD

Wtyczki ładowarki ChargePoint Level 2 EV kosztują 50 USD więcej niż modele przewodowe, ale zaletą wtyczki jest to, że możesz ją zabrać ze sobą, jeśli się poruszysz. Nadal musisz mieć elektryka, który zainstaluje gniazdko NEMA 6-50 240 V, w którym będzie można podłączyć ChargePoint, ale jeśli chcesz usunąć ładowarkę z jakiegokolwiek powodu, wszystko, co musisz zrobić, to odłączyć ją. Szybkość ładowania EV jest identyczna z wersją przewodową, dzięki czemu można obliczyć do 25 mil dodanego zakresu na godzinę ładowania.

Zwykle 699 USD ładowarka ChargePoint Level 2 Home EV z kablem o długości 18 stóp kosztuje 559 USD za tę sprzedaż. Jeśli wolisz przenosić ładowarkę, gdy zmieniasz dom lub nawet jeśli chcesz go używać w domu wakacyjnym (z odpowiednim zainstalowanym gniazdem), wersja wtyczki zapewnia dodatkową elastyczność. Jedynym potencjalnym minusem jest to, że wtyczka musi być zainstalowana wewnątrz, zwykle w garażu.

Kup Teraz

Ładowarka ChargePoint Level 2 Home EV – wtyczka, kabel o długości 25 stóp– 150 dolarów

Ta ładowalna ładowarka ChargePoint Level 2 EV jest identyczna z poprzednią, ale jest wyposażona w kabel do ładowania o długości 25 stóp. Wszystkie pozostałe specyfikacje są takie same dla obu ładowarek, ale jeśli musisz zainstalować ładowarkę lub zaparkować EV dalej niż możesz osiągnąć za pomocą kabla 18-stopowego, ten model dodaje siedem dodatkowych stóp.

Regularnie wyceniana na 749 USD ładowarka ChargePoint Level 2 Home EV z kablem o długości 25 stóp kosztuje 599 USD podczas tej sprzedaży.

Kup Teraz

JuiceBox Pro 40 Smart Level 2 EV Ładowarka, kabel o długości 24 stóp– 70 dolarów

Ładowarka JuiceBox Pro 40 Level 2 EV to model 40-wtykowy z kablem o długości 24 stóp. JuiceBox podłącza się do standardowego gniazdka RV NEMA 14-50 i może być używany wewnątrz lub na zewnątrz z wodoodporną i ognioodporną metalową obudową. Odpowiednim kablem adaptera można również podłączyć JuiceBox do domowego gniazdka suszarki. Korzystając z witryny JuiceBox lub aplikacji na smartfony, można wyświetlać status ładowania w czasie rzeczywistym, a także polecenia głosowe Amazon Alexa, aby rozpocząć lub zatrzymać ładowanie, sprawdzić status lub zapytać o liczbę mil dodanych podczas bieżącej sesji ładowania.

Zwykle 619 $, ładowarka JuiceBox Pro 40 Level 2 EV to 549 USD za tę sprzedaż. Jeśli potrzebujesz elastyczności, dzięki której możesz podłączyć ładowarkę do stacji RV i więcej, jest to doskonała okazja, aby kupić ten model po obniżonej cenie.

Kup Teraz

Siemens US2 VersiCharge Universal (VC30GRYU) Ładowarka poziomu 2 EV, kabel o długości 20 stóp– 52 dolary

Ładowarka Siemens VersiCharge 30 A na poziomie 2 EV może być instalowana wewnątrz lub na zewnątrz i podłączana do standardowego gniazda suszącego NEMA 6-50 o napięciu 240 V. Możesz użyć menu dotykowego na przedniej części obudowy odpornej na warunki pogodowe Siemens, aby wstrzymać ładowanie lub wybrać opóźnienie ładowania dwóch, czterech, sześciu lub ośmiu godzin, gdy stawki są niskie. Można również dostosować ustawienia mocy z 1,8 kWh do maksymalnie 7,2 kWh w zależności od wymagań pojazdu. Ładowanie z maksymalną mocą zwiększa zasięg do 22 mil na godzinę.

Zamiast zwykłej ceny 549 USD Amazon obniżył w tej sprzedaży ładowarkę Siemens US2 VeriCharge Level 2 EV do zaledwie 497 USD. Jeśli chcesz ładowarkę poziomu 2 z elastycznymi ustawieniami zasilania, które mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w doskonałej cenie, ta opłata jest doskonałym rozwiązaniem.

Kup Teraz

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.