5 konferencji dotyczących przywództwa, których nie możesz przegapić w 2020 roku


Aby stać się osobą, którą chcesz śledzić, musisz słuchać innych, którzy już tam dotarli.

grudzień
5, 2019

4 minuty czytania

Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca autorów są ich.


W miarę zbliżania się 2020 r., Pojawiają się nowe możliwości zostania lepszym przedsiębiorcą. Chociaż sprzedaż, marketing i HR są ważne, istnieje jedna domena, która łączy resztę: przywództwo. Przywództwo to jedna z tych rzeczy, których nie można się nauczyć w książce. Aby stać się osobą, którą chcesz śledzić, musisz słuchać innych liderów. Refleksja na temat ich lekcji i wdrażanie tych pomysłów we własnych działaniach zwiększa szanse na sukces – zarówno dla ciebie, jak i członków zespołu.

Pytanie: Gdzie szukać liderów, którzy cię inspirują?

Konferencje Leadership do sprawdzenia

Podczas gdy utalentowanych przedsiębiorców można znaleźć wszędzie, konferencje dotyczące przywództwa pozwalają zbierać pomysły od kilkudziesięciu z nich jednocześnie. Od sesji poświęconych strategii biznesowej, możliwości tworzenia sieci po imprezy tematyczne – konferencje te pomogą Ci przygotować zespół do udanego roku 2020:

1. Think Tank Development Think Tank
Santa Rosa, Kalifornia | 22–23 stycznia 2020 r. | 1 697 USD

Rozwój talentów może być najważniejszą rolą lidera. Żaden przedsiębiorca nie jest w stanie zrobić wszystkiego, dlatego kluczem jest zatrudnienie i przeszkolenie odpowiednich ludzi, aby mogli zająć się wszystkimi innymi zadaniami, które należy wykonać, aby firma mogła się dobrze rozwijać. Po sukcesie ich Hot Seat rozwoju talentów podcast, eksperci od przywództwa Andy Storch i Bennett Phillips łączą specjalistów ds. rozwoju talentów w zespole Think Talent Development. Po zmianie harmonogramu w związku z pożarami w Kalifornii na początku tego roku konferencja odbędzie się w styczniu 2020 r. Skupiony na rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu umiejętności i talentów oraz analizowaniu trendów w świecie szkoleń zawodowych Talent Development Think Tank to świetny sposób na rozpoczęcie poza rokiem.

Powiązane: Klęski żywiołowe rosną. To duża szansa na biznes.

2] Konferencja Agility Business
Nowy Jork, Nowy Jork | 11-12 marca 2020 r. | 1200 USD

Zwinne pozwala firmom i ich pracownikom pracować, komunikować się i wprowadzać innowacje szybciej i skuteczniej. Ale nieporozumienia wokół zasad zwinnych prowadzą wielu przedsiębiorców do niewłaściwego praktykowania lub całkowitego ich odrzucenia. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze zwinnym biznesem, czy jesteś doświadczonym weteranem, konferencja Business Agility prowadzona przez Business Agility Institute jest koniecznością dla osób zainteresowanych metodologią zwinną. Połączenie krótkich „błyskawicznych” rozmów zwinnych liderów myślowych i ułatwionych głębokich dyskusji z innymi uczestnikami stanowi scenę konferencji, która celebruje innowacje, zrównoważony rozwój i adaptację w ciągle zmieniającym się świecie.

3] EntreLeadership Summit 2020
Orlando, Floryda | 17-20 maja 2020 r. | Koszt TBD

„Pionierzy i łamiący zasady” to grupa docelowa tej konferencji, która gromadzi ponad 4000 amerykańskich przedsiębiorców i kadry kierowniczej. EntreLeadership Summit, w którym udział biorą tacy mówcy jak Dave Ramsey i Mike Rowe, ma na celu podważenie status quo. Aby wypełnić niszę, opracować produkt i wyróżnić firmę na tle konkurencji, musisz zejść z utartej ścieżki. Oczywiście nie ma jednego sposobu, aby to zrobić, ale ta czterodniowa konferencja da ci pewność, której potrzebujesz, aby zrozumieć, co czyni Twoją firmę wyjątkową.

4 Konferencja dotycząca przywództwa w małych firmach
Orlando, Floryda | 15-17 czerwca 2020 r. | Koszt TBD

Małe firmy stanowią trzon amerykańskiej gospodarki, stanowiąc aż 99 procent wszystkich amerykańskich firm. Niezależnie od tego, czy jesteś samotnym właścicielem, czy liderem 100-osobowego zespołu, konferencja dla małych firm została stworzona z myślą o Tobie. Chociaż większość przedsiębiorców uważa małe firmy za podmioty nastawione na zysk, wydarzenie to ma szerokie grono odbiorców. Zapraszamy liderów organizacji non-profit, organizatorów społeczności, menedżerów i kadrę kierowniczą, co daje możliwość uczenia się od liderów bez względu na to, gdzie pracują.

Związane z: 22 cechy, które czynią wielkiego lidera

5 MozCon
Seattle, Waszyngton | 6-8 lipca 2020 r. | 999 USD – 1 499 USD

Teraz, gdy praktycznie każda firma jest w Internecie, odróżnianie produktów i usług online jest trudniejsze niż kiedyś. Dowiedz się, jak wyświetlać się w wynikach wyszukiwania używanych przez klientów, optymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych i usprawnić ścieżkę marketingową podczas tego letniego wydarzenia. Chociaż konferencja staje się nieco bardziej techniczna niż inne na tej liście, nie jest ona przeznaczona tylko dla marketerów i twórców treści. Dzięki prelegentom, takim jak Andy Crestodina, współzałożyciel firmy Orbit Media, MozCon obejmuje tematy związane z przywództwem, takie jak skalowanie firmy, śledzenie trendów i wspieranie członków kreatywnego zespołu.

Zanim ugruntujesz swój budżet na 2020 rok, znajdź trochę miejsca na budowanie umiejętności przywódczych. Wiele z tych konferencji to coroczne wydarzenia, ale czy rzeczywiście kiedykolwiek je uczestniczysz? W tym roku zarejestruj się. Możesz być zaskoczony, jak bardzo różnica w stosunku do innych liderów sprawia, że ​​Twoja misja jest lepsza.