2019 termin płatności podatku, data rozpoczęcia i terminy przedłużenia (na 2018 rok podatkowy)


Ten post został zaktualizowany na 2019 rok (rok podatkowy 2018).

Jest styczeń i inne niż zimne mrozy i sezonowe zaburzenia nastroju, wiecie co to oznacza – nadchodzi sezon podatkowy.

Ktoś w IRS najwyraźniej nadal pracuje podczas zamykania rządu, ponieważ wydali dziś komunikat, który stwierdził:

"Zobowiązujemy się do zapewnienia, że ​​podatnicy otrzymają zwrot pieniędzy niezależnie od zamknięcia rządu. Doceniam ciężką pracę pracowników i ich zaangażowanie na rzecz podatników w tym okresie. " – Komisarz IRS, Chuck Rettig.

Pozostaje sprawdzenie, czy "popełnione" powoduje, że zwroty są przetwarzane, a kontrole są wysyłane tak szybko, jak w poprzednich latach.

Również – bądźcie czujni – w nadchodzących tygodniach będę oferować czytelnikom darmowe oprogramowanie podatkowe!

Kiedy upływa termin składania dokumentów podatkowych w 2019 roku (w roku podatkowym 2018)?

termin podatkowyTegoroczny termin płatności podatku IRS to poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r. Brak rozszerzeń weekendowych, które wypchną go ponad 15 w tym roku, tak jak w ostatnich latach.

Dotychczas odnotowano 3 wyjątki: z okazji Święta Patriotów dnia 15 kwietnia w Maine i Massachusetts oraz święta Dnia Emancypacji 16 kwietnia w Dystrykcie Kolumbii, podatnicy mieszkający w Maine, Massachusetts i DC mają czas do 17 kwietnia 2019 r. ich zwroty.

Zeznanie podatkowe Data stempla pocztowego i pliku elektronicznego

Termin rozliczenia z 15 kwietnia nie dotyczy momentu, w którym IRS otrzyma zeznanie podatkowe. Zamiast tego odnosi się do daty, w której deklaracja podatkowa jest stemplowana. Jeśli wyślesz swoją deklarację podatkową 15 kwietnia przez pocztę amerykańską, a Urząd Skarbowy otrzyma zeznanie podatkowe po tej dacie, Twój zwrot nie zostanie uznany za spóźniony. Ta sama zasada obowiązuje przy składaniu e-podatków. Jeśli składasz swoje podatki, musisz to zrobić do 15 kwietnia.

Kiedy jest termin podatkowy, jeśli jestem poza krajem?

Twój termin złożenia zeznania podatkowego ORAZ termin płatności, jeśli jesteś poza krajem, to poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. Jeśli jesteś poza krajem, masz dodatkowe dwa miesiące na wniesienie podatków (od typowej daty 15 kwietnia). Do kwalifikujących się należą:

  • Ci, którzy mieszkają poza Stanami Zjednoczonymi i Puerto Rico oraz głównym miejscem pracy znajdują się poza Stanami Zjednoczonymi i Puerto Rico, lub
  • Osoby w służbie wojskowej lub marynarskiej poza Stanami Zjednoczonymi i Puerto Rico (dodatkowa pomoc dla osób w strefie walki, operacji kontyngentowych lub hospitalizowanych).

Jeśli zostaniesz zakwalifikowany jako nieobecny w kraju, nadal będziesz kwalifikować się do przedłużenia, nawet jeśli fizycznie przebywasz w Stanach Zjednoczonych. Musisz załączyć oświadczenie do zwrotu, wyjaśniając, które z tych dwóch sytuacji kwalifikują Cię do przedłużenia.

Termin złożenia wniosku o przedłużenie podatku

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zeznania podatkowego przed upływem 15-ego terminu podatkowego, możesz złożyć wniosek o przedłużenie podatku IRS. Należy pamiętać, że przedłużenie musi być również stempel pocztowy w terminie do 15 kwietnia.

Kluczowe zastrzeżenie – Przedłużenie czasu do pliku nie jest przedłużeniem czasu do zapłaty. Wszelkie należne podatki są nadal należne w normalnym terminie składania ofert.

Jak złożyć rozszerzenie podatkowe

Aby złożyć wniosek o zwolnienie podatkowe, należy wypełnić formularz 4800 urzędu skarbowego. Zauważ, że złożenie wniosku o przedłużenie nie skutkuje odejściem od podatku, nadal musisz zapłacić szacunkowe podatki do 15 kwietnia. Jeśli nie, będziesz winien odsetki i ewentualnie karę należnych podatków.

Rozszerzenie podatku pozwoli po prostu przesunąć termin wysłania w 1040, 1040A, 1040EZ, 1040NR lub 1040NR-EZ sześć miesięcy (4 miesiące, jeśli jesteś poza krajem). Jeśli jesteś w kraju, to przedłużony termin złożenia zeznania podatkowego to wtorek, 15 października 2019 r.

Kiedy mogę rozpocząć naliczanie podatków?

Możesz zacząć składać swoje podatki od poniedziałku, 28 stycznia 2019 r. Możesz szybciej zacząć pracować na swoich podatkach – jednak firmy zajmujące się oprogramowaniem utrzymają twoje zwroty i nie będą mogły przesłać ich do IRS drogą elektroniczną przez e-zgłoszenia do 28 stycznia 2019 r. Papier podatek powrót rozpocznie się w tym samym czasie. Zwrot nie zostanie przetworzony przed, a nie otrzymasz zwrotu pieniędzy do momentu przetworzenia zwrotu.

Gorąco zalecam, aby nie składać zwrotu wcześniej niż 28 stycznia, ponieważ firmy zajmujące się oprogramowaniem często aktualizują swoje oprogramowanie, aby uwzględnić wszelkie zmiany IRS.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Standardowo IRS przewiduje wydawanie więcej niż 9 na 10 zwrotów w mniej niż 21 dni.

Jednak nowsze prawo wymaga IRS do zwrotu zwrotów z deklaracji podatkowych dotyczących doładowanego podatku dochodowego (EITC) lub dodatkowego ulgi podatkowej na dzieci do połowy lutego. Zgodnie ze zmianą wymaganą przez Kongres w Protecting Americans z ustawy Tax Hikes (PATH), IRS musi zatrzymać cały zwrot – nawet część niezwiązaną z EITC i ACTC – przynajmniej do końca 15 lutego. Ta zmiana pomaga zapewnić, że podatnicy otrzymają zwrot należnych kwot, podając IRS więcej czasu na wykrycie oszustw i zapobieganie im.

Ponadto, po zamknięciu rządu, nie byłbym zaskoczony, gdyby w tym roku wystąpiły pewne opóźnienia.

Po złożeniu wniosku zawsze możesz sprawdzić status zwrotu podatku, aby sprawdzić, gdzie znajduje się zwrot pieniędzy.

Gdzie należy złożyć swoje podatki?

Zapoznaj się z moją listą najlepszych programów do przygotowania podatków oraz najlepszymi i najtańszymi sposobami na Efile, aby uzyskać więcej sugestii.

Ponadto, gdy przychodzi czas na płacenie podatków, zalecałbym płacenie podatków online, ponieważ jest to szybsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne.

Chcesz więcej wskazówek? Sprawdź mój przewodnik na temat zasad dokonywania podatków.

Przedterminowy termin podatkowy, rozszerzenie i rozpoczęcie dyskusji

  • Kiedy zaczniesz przygotowywać swoje podatki?
  • Czy w tym roku złożysz wniosek o przedłużenie terminu podatkowego?
  • Jak przygotowujesz i składasz swoje podatki w tym roku?

powiązane posty: